• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] William_Gonzalez-El_Diablo


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:Artjoms_Gold


Pārkāpēja segvārds serverī:William_Gonzalez-El_Diablo


Detalizēts apraksts -Es savā hood ēkā atspawnošānās vietā iegāju afk, paskatīties jauno V.I.P sīstēmu. Un iznācu šie Mix/OOC Insult/ 1 bija rp, 2 ne. Un vnk novāca mani. Nosauca mani par Suni.


Kā vainas dēļ, tas notika? -Viņu.


Pierādījumi:http://failiem.lv/u/vgyzlcj


 


Link to comment
Share on other sites

njam, saki ko gribi. es RP jau biju labu laiku atpakala, kad man jau rokas ierocis un viss. Jo da labi, es FIlmetu ka es speleju un lieku Video Youtube, tapec. es visu cilveku prieksa Taks netaisisu Nonrp, a ta kad mes tevi ta iznesam tikai tapec, lai tu zinatu savu vietu un mazak mus DM taisitu !

Link to comment
Share on other sites

njam, saki ko gribi. es RP jau biju labu laiku atpakala, kad man jau rokas ierocis un viss. Jo da labi, es FIlmetu ka es speleju un lieku Video Youtube, tapec. es visu cilveku prieksa Taks netaisisu Nonrp, a ta kad mes tevi ta iznesam tikai tapec, lai tu zinatu savu vietu un mazak mus DM taisitu !

Problēma tā, 1 jau ir, ka jūs tiko paši atdzināties par RK. 2) OOC insult, un piedod , tavu rp neredzēju.

Link to comment
Share on other sites

*** tev redzet, galvenais kad es redzeju. mans draugs redzeja. un visa Youtube redzeja :D nevienam neintrese vai tu redzeji :D

Link to comment
Share on other sites

*** tev redzet, galvenais kad es redzeju. mans draugs redzeja. un visa Youtube redzeja :D nevienam neintrese vai tu redzeji :D

Bet OOC Insult vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...