• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Aizmirsts


NopeLV

Recommended Posts

Tātad,es pirms pāris mēnešiem atteicos spēlēt SA:MP !man uz louncher bija istais niks,tad es pārestartējot Windov 7 man pazuda viss,labi ieladeju GTA,SA:MP un nu tagat esmu aizmirsis savu isto niku.

Protams iespejams esmu paroli aizmirsis,bet man galvā ir pāris idejas,kadas paroles man bija,tatad nu lūk,vēlos atgūt savu profilu.

Uzzinajot manu IP un ieejot DatuBaze,var paskatities,protams niks sakas ar John,bet nu lieta tada,uzvārdu nezinu.

 

Gaidu atbildi uz šo topik ar niku,iespējams pie reizes paroli var paskatities,tikai to uz PM.

Link to comment
Share on other sites

Amm, iesaku ieiet epasta. Un ieraksti searcha - samplv, varbūt, ka tev izmetīs, kko, kad esi lietojis ucp, tur itkā arī japarādas nikam. Ja nav, tad vienīgais ceļš kova, bet nu arī.. kā var aizmirst niku? :DD 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi es te nebiju radijies,jus pat mani nepazistat :D es biju Logan Wollem. :D

Un e-pasta nav,jo to acc man atdeva draugs,tapec diezvai radisies.

Link to comment
Share on other sites

Tātad,es pirms pāris mēnešiem atteicos spēlēt SA:MP !man uz louncher bija istais niks,tad es pārestartējot Windov 7 man pazuda viss,labi ieladeju GTA,SA:MP un nu tagat esmu aizmirsis savu isto niku.

Protams iespejams esmu paroli aizmirsis,bet man galvā ir pāris idejas,kadas paroles man bija,tatad nu lūk,vēlos atgūt savu profilu.

Uzzinajot manu IP un ieejot DatuBaze,var paskatities,protams niks sakas ar John,bet nu lieta tada,uzvārdu nezinu.

 

Gaidu atbildi uz šo topik ar niku,iespējams pie reizes paroli var paskatities,tikai to uz PM.

Skatoties pēc ''Display name history'' tavā profilā var redzēt, ka tev niks bija - Alex_Cloud

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi es te nebiju radijies,jus pat mani nepazistat :D es biju Logan Wollem. :D

Un e-pasta nav,jo to acc man atdeva draugs,tapec diezvai radisies.

Vienīgais ceļš - KOVAAAA .

vai arī, varbūt, ka kads draugs atcerās tavu vārdu.

Link to comment
Share on other sites

Taylors ganjau zin, bet Taylors neatbild skype :D Atceries niku , tad jau pa pw nospļauties , ja aizmirsīsi arī pw tad izmanto UCP

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...