• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Gedwil_Quattros


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Reinis_Corleone


Pārkāpēja segvārds serverī: Gedwil_Quattros


Detalizēts apraksts - Iebraucu skeitparkā, Gedwil vienkārši sāk šaut pa mani, sāku šaut pretī, bet viņš uzkāpj uz motorollera, un DB taisa...


Kā vainas dēļ, tas notika? - Viņa


Pierādījumi: 


9p822f6cg0lgy590i5.png


5p7lk7czmah8gc9idgh4.png


Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar to, ka Gedwilam suspends rakstu viņa vietā, ko viņš man lika. 

 

Situācija bija tāda, ka Gedwils stāvēja skeitā un tu uztriecies viņam, tāpēc viņš arī atklāja uguni. Tu šāvi pretī un viņš uzkāpa uz mopēda, bet nav redzams, ka viņš šautu pa tevi, stobrs ir uz leju vērsts un nav redzams vai apkārt ir cilvēki vai nē, vairāk izskatās, ka tu šauj uz viņu. Viņš medīja vaboles vakariņām un tur pat blakus bija Brendi_Love, kas šāva. 

Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar to, ka Gedwilam suspends rakstu viņa vietā, ko viņš man lika. 

 

Situācija bija tāda, ka Gedwils stāvēja skeitā un tu uztriecies viņam, tāpēc viņš arī atklāja uguni. Tu šāvi pretī un viņš uzkāpa uz mopēda, bet nav redzams, ka viņš šautu pa tevi, stobrs ir uz leju vērsts un nav redzams vai apkārt ir cilvēki vai nē, vairāk izskatās, ka tu šauj uz viņu. Viņš medīja vaboles vakariņām un tur pat blakus bija Brendi_Love, kas šāva. 

Lol, es vienkārši piebraucu, nemaz neuztriecos, un kā var redzēt skreen, viņš vēl prasa- ko vajag? Tu jau pats teici, ka viņš atklāja uguni pa mani, un redzams, ka man iet nost hp. Es pa viņu šavu, jo viņš pirmais uzsāka šaut, kaut arī, neko nepateicu. Beidz melot.

Link to comment
Share on other sites

Lol, es vienkārši piebraucu, nemaz neuztriecos, un kā var redzēt skreen, viņš vēl prasa- ko vajag? Tu jau pats teici, ka viņš atklāja uguni pa mani, un redzams, ka man iet nost hp. Es pa viņu šavu, jo viņš pirmais uzsāka šaut, kaut arī, neko nepateicu. Beidz melot.

Nu izšaut izšāva, bet kā jau minēju, blakus bija vēl viena vecene ar hakiem, Brendi_Love, viņa šāva arī pa mani. Vajadzēja palūkoties apkārt. Iešāvu tev, jo uztriecies, nemuldi, ka neuzbrauci. Paša vaina bija, bez pamata parasti nešauju.

 

 

EDIT: Rakstu ko Gedwils saka, tā itkā viņš caur manu acc rakstītu, tāpēc ir pirmajā personā.

Edited by Amaru Blatnijs
Link to comment
Share on other sites

mani ar gedwills dm liekat cietumu vai ban

Edited by Mr_kiwie
Tev šeit nav jāposto, filmē un veido pats sūdzību. +1wp // Mr_kiwie
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mani ar gedwills dm liekat cietumu vai ban

Ne pēdējo reizi tev tā nepaveicās.

 

Admini/modi,nevarnojat,biju blaku,zinu +/- kā viss notika.

Amars pareizi saka,viņu nostreļīja ielene.Vnk tu uztesies virsū gedwilam,vēl kko sāki larkšķēt par mixu,tad sāki tā ielene sāka tev šaut,sāki vicināties ar ieroci,gedvils refleksīvi arī izvilka ieroci un 1x tev ierāva,pēc tam Lova pabeidza iesākto.

Var droši vērt ciet,nepatiesa apsūdzība.

Link to comment
Share on other sites

Ne pēdējo reizi tev tā nepaveicās.

 

Admini/modi,nevarnojat,biju blaku,zinu +/- kā viss notika.

Amars pareizi saka,viņu nostreļīja ielene.Vnk tu uztesies virsū gedwilam,vēl kko sāki larkšķēt par mixu,tad sāki tā ielene sāka tev šaut,sāki vicināties ar ieroci,gedvils refleksīvi arī izvilka ieroci un 1x tev ierāva,pēc tam Lova pabeidza iesākto.

Var droši vērt ciet,nepatiesa apsūdzība.

 Es viņam neuztriecos, viņš vienkārši bez iemesla sāka man šaut! Šodien tika ielikta vēl viena sūdzība, kur viņš to pašu dara, tāpēc vari nemelot.

Link to comment
Share on other sites

Kā tu to zini vispār? Šodien tika ielikta vēl viena sūdzība, kur viņš to pašu dara, tāpēc vari nemelot.

Zinu vairāk,kā tu saproti.

Visu pateicu iepriekšējā postā šajā topikā.

Link to comment
Share on other sites

Zinu vairāk,kā tu saproti.

Visu pateicu iepriekšējā postā šajā topikā.

Par to iepriekšējo tavu postu runājot, neko nesapratu, jo nesakarīgi teikumi... Tevi arī, kaut kā tur neredzēju :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...