• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Renars Uzulniks] OOC insult, RP avoid


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Max Black


Pārkāpēja segvārds serverī: Renars Uzulniks


Detalizēts apraksts - Tātad es biju stacijā, gribēju ielikt naudu kontā. Pēkšņi atbrauc kaut kāds gudrinieks un sāk man braukt virsū ar rolleri. Es uztaisu ātro RP un nometu no rollera. Viņš iebļaujas pa OOC čatu:''NJ smirdīgais ment''. Es viņu arestēju, jo viņš brauca nost cilvēkus (Mans /cuffa /me un /do nebija spīdošs, jo taisīju uz ātro lai neaizmūk). Tātad biju uzlicis viņam rokudzelžus, viņš nevarēja pakustēties, prasīja man par ko arestēju. Es pateicu ka par to ka brauca visus nost, un hopsā, džeks uzreiz off. (Starpcitu man kamēr taisīju RP kaut kāda vecene lupīja, tikai nepaņēmu screen!)


Kā vainas dēļ, tas notika? - Itkā jau viņa.


Pierādījumi:


Šoreiz tikai ss, jo kompis karas un video neko nevar saprast.


ev87e1jspmmim8vfm978.png


Ceru, ka viņš tiks sodīts, jo piekrītat man, ka mentiem ir grūti tikt ar šitādiem galā!

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos,kad rakstu,jeb iepostoju,bet taja SS nav redzams tavs RP,kur tu uzliec rokudzelžus.Pats sevi iegāzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos,kad rakstu,jeb iepostoju,bet taja SS nav redzams tavs RP,kur tu uzliec rokudzelžus.Pats sevi iegāzi.

Es teicu ka bija ātrais RP. Pirms zilās zīmes ka es uzvilku rokudzelžus ir mana mazā /me komandiņa. Kā jau tiecu, taisīju uz ātro lai neaizbēg!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...