• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[SŪDZĪBA] PAR ARTHURU MAJERU!


Emuels

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Dairis Stalker's

2. Administrātora niks spēlē : Arthur's Mayer's
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nemāku uzņemt bildi no interneta!
4. Apraksts par situāciju : Nu kā viņš rīko iknedēļas izlozes. Es laimēju automašīnu ''Hotring A''. Rakstu viņam skype- neatbild. Rakstu spēlē- neatbild. Par PM nevaru, jo man nerādās PM. Man šķiet kad viņš šīs izlozes taisa tikai tāpēc lai iegūtu fanus. Viņš nevēlās adot manu laimestu!

  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda ka Meijers nav admins , kā pateica man skaidri un gaiši - netaisīs šos konkursus/izlozes.Galvenokārt tāpēc arī taisija tās izlozes , jo bija administrators!Nav jāardas , zinu ka tas ir tā nedaudz traumējoši bet fakts paliek fakts.Izlozes cik man zināms notika tikai tad kad viņš bija administrators.Neko nevēršu ciet , tikai gribu lai zini - izložu nebūs?!

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda ka Meijers nav admins , kā pateica man skaidri un gaiši - netaisīs šos konkursus/izlozes.Galvenokārt tāpēc arī taisija tās izlozes , jo bija administrators!Nav jāardas , zinu ka tas ir tā nedaudz traumējoši bet fakts paliek fakts.Izlozes cik man zināms notika tikai tad kad viņš bija administrators.Neko nevēršu ciet , tikai gribu lai zini - izložu nebūs?!

Atvainojos kad atbildu, bet izlozēja jau pagāšnedēļ. Es viņam jau rakstiju piekdien, un ne reizi viņš nevarēja atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...