• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Sebastian_Baure (Hp Hack)


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Berry_Jefferson


Pārkāpēja segvārds serverī: Sebastian_Baure


Detalizēts apraksts - Aizbraucu uz fabriku taisit ieroču pekšņi viņš sež maha izdomāju viņu nošaut šauju un nenāk hp nost .


Kā vainas dēļ, tas notika? - Protāms Ka viņa hacka deļ .


Pierādījumi: https://www.youtube.com/watch?v=rJ5yVVUnLxI


 

Link to comment
Share on other sites

Lul, kaut kādas problēmas ar serveri, jo daudzus nevar nošaut lagu dēļ

 

 

     1. Nošavu sakuma pirmāja reize tevī un pec divdesmit sekundem atkal uzrāda taja paša vieta , tās ir servera lagi .

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, es nesēdētu uz vietas, bet nu labi, lai admini skatās , viņu darbs, ja uzskata ka ir hp hax tad lai bano

Link to comment
Share on other sites

Tajā Dienā vispār nevarēja nevienu normāli sašaut,visiem likās ka HP,mēs vēl bijām Tur,un man ekrānā Sebis nomira,jo stāvēja Busā,un atbraucāt jūs,mēs vepus taisijām,un viņš nomira,vaina serverī nevis Hp hack...

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, es nesēdētu uz vietas, bet nu labi, lai admini skatās , viņu darbs, ja uzskata ka ir hp hax tad lai bano

 

Tajā Dienā vispār nevarēja nevienu normāli sašaut,visiem likās ka HP,mēs vēl bijām Tur,un man ekrānā Sebis nomira,jo stāvēja Busā,un atbraucāt jūs,mēs vepus taisijām,un viņš nomira,vaina serverī nevis Hp hack...

Pirms atbraucu viņš sedeja busa , es piegaju klāt atšavu viņu pec parīs 30sec pāradijas atkāl buussa kā tas saprotams ? , + vel hp hack nu bet patsvainigs tu esi kād tu netaisi rr vai ko citu man piemeram vāreja kad vien velas jebkura brīdi un manus čomus atšaut , lai admīni skatas neticu kad taja diena lagoja vajag taisit rr .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...