• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Afk terra Un neliels CS.


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Elvis_Castellanos


Pārkāpēja segvārds serverī: Weyn_Steinhauer , un neliels cs Lamar_Hazard


Detalizēts apraksts - Uzbrukām vla terrai , vis bija godigi 2vs2 , bet ko dara Vla pēc laika beigšanās , kamēr viens sež afk , otrs tikmēr atbruac, nosauj to ,tas sež afk un tā uz rinķi , bet paspeju noscreenot tikai Weyn. Un ments - Lamar_Hazard , visu laiku pa terru skraidija un pūta dezīti.


Kā vainas dēļ, tas notika? - Viņu.


Pierādījumi: http://www.bildites.lv/viewer.php?file=y6tng21dolpokz8jsdb.png


 

Link to comment
Share on other sites

Weyns pie manis ciemos , viņš mans bijušais klasesbiedrs.

No viņa- Tādat. esmu pie Ethana datora un viņam šīs dators pakāras, nopietni man rādija ka esmu jau atdzimies bet man neko tadu kā tev nerādija ! 

Blaine Steinhauer runāja tieši ar mani un Ethanu pa skype un viņš var apliecināt ka man kompis pakārās ! Neticat paši vainīgi !

Ethan-Šitā pazūd splētāji kad viņiem netic ! Jo patiešās Weyn's Nemelo !!!

Weyns neraksta jo viņš nevar savā forumā rakstīt jo viņam 10 WP daži neparko ;D

Edited by #Ethan
  • Upvote 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Weyns pie manis ciemos , viņš mans bijušais klasesbiedrs.

No viņa- Tādat. esmu pie Ethana datora un viņam šīs dators pakāras, nopietni man rādija ka esmu jau atdzimies bet man neko tadu kā tev nerādija ! 

Blaine Steinhauer runāja tieši ar mani un Ethanu pa skype un viņš var apliecināt ka man kompis pakārās ! Neticat paši vainīgi !

Ethan-Šitā pazūd splētāji kad viņiem netic ! Jo patiešās Weyn's Nemelo !!!

Weyns neraksta jo viņš nevar savā forumā rakstīt jo viņam 10 WP daži neparko ;D

Tak ko vel neizdmāsi , 2 VLA tik uz riņķi iet ,kā kadu nosauj tā afk , sagaida kā ienak terra tā ienak IG. PFF nevaig dzīt fignu te. Lai admini skatās :)

Link to comment
Share on other sites

Bez wp jo esmu iekļauts sūdzībā, tapēc man jārunā . Jā tiešām, pakārās viņam, pat skayp saruna nokārās, pārtrūka. Nācās zvanīt man viņam, izgāju afk bet neatrados zonā, iegāju IG šis pacēla un turpinājām karot. 

Link to comment
Share on other sites

Te nebūs pilni pierādījumi, it īpaši par Lamāru! Ir bieži gadījumi, kad serveris uzkarās un paliec Afk terra, pēc savas pieredzes to zinu....! Ja viņš būtu stāvējis uz kājām, tad būtu par ko parunāt, bet šeit cilvēks jau miris, tapēc velk uz lagiem, kā arī, nav pilni pierādījumi!

 

Sūdzība aplama!

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...