• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Par serveri | Sākums


^KeNeT

Recommended Posts

Labvakar!

 

Rakstu šeit sakarā, ar kautkādu profilu gļuku!

Rakstiju Kovam, bet atdbildi gaidu jau 24 h un izskatās, ka ir tik ļoti grūti atdbildēt un izlabot šo kļūdu!

 

Tātad, lieta tāda ka vakar spēlēju samp'a un tad devos laukuā!

Kad atdgriezos, gāju iekša serverī, bet tur pēkšņi man prasija lai reģistrējos (tā itkā vis sāktos no jauna), domāju

ka tas ir saistība ar naudas RR utt.

Reģistrējos un iegāju serverī, bet kas tad tur? Esmu no 10 līmeņa, atkal Bomāra tēlā par 1lvl.

Mašīna ir pazudusi, nauda ir pazudusi, viss ir pazudis, vienīgais kas nav pazudis ir Māja!

 

Ceru ka šo kļūdu izskatīs ātrāk, lai varu doties atpakaļ spelē, savādāk sāk jau apnikt gaidīt!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es tev iedošu IG naudu, bet nu, līmeni šaubos, ka dabūsi. :/

Raksti Kovai pm, gaidi, kad atbildēs. Sliktākajā gadijumā, piesoli kādu naudas summu

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pats teici, reģistrējies no jauna. Pats visu pazaudēji. Iespējams esi mainijis niku vai arī ievadījis nepareizu? 

 

Jā reģistrējos, bet vaitad tagad tā skaitās mana vaina? - Serveris ir gļukains, vot arī iemesls kapēc man prasija reģsitrēt un domā ka es to uzreiz dariju?

Es vairākas reizes gāju iekša un skatijos, vai man prasa reģistrēties, bet protams prasija visulaiku un tapēc es beigas reģistrēju, JO DOMĀJU KA TAS IR NAUDAS RR IETEKMĒ!

 

Iespējams esi mainijis niku vai arī ievadījis nepareizu? - Piedod atvaino, bet es nēesmu debīl* .

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Neaktīvs topiks. Laikam viss noskaidrots.

 

Tc.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...