• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Am un LM


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:Jimmy Cheastwood


Pārkāpēja segvārds serverī:Amanda_Reed (0:02 (Buggo) )Jon_Crosby(0:06 (Buggo) )Kent_Skay(0:25 (Buggo,varbūt hp hax ar) );Green_Sky (0,45 (Buggo));Maris_Orginal (0:52 (Stāvoš DB)) Osis_Gudrais,Ricke_Wilson (1:06 Abi buggo,un taisa stāvošu DB);John_Kamikaze (1:09 Stāvoš DB));Jermain_Taylor (1:23 Hp hax)


Detalizēts apraksts -Notika mafbizz


Kā vainas dēļ, tas notika? -Viņu..


Pierādījumi:https://www.youtube.com/watch?v=era3u0Zx6w4


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mes pat zona nebijam un mes gaidijam kad kars beigsies.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu nebijāt zonā,*** tad jūsējie šāva?
Tas tāpat ir kara traucēšana..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak nebiju zona ieskaties tuvak skaidri redzams ka par mani sudziba aplama.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Par mani arī aplam un jums pašiem tur DB jo ārpus terras šaujat no mahas

Piekrītu mes pat bijam ara no zonas un jums stavos DB
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tā kā es tur esmu iesaistīts, postoju.
Tātad, tas bija gandrīz mafbizz beigās, viss iekšpusē bija attīrīts un domājām, kur visi palikuši. Tā nu ar Jimmy saprātam, ka visi aiz sienas mēģina bugot, braucām jūs sist. Viss šitais ir mafbizz un jūs tur tupējāt, protams, ka visus atšāvām, lai nebugotu. +ja arī jūs netiksiet pie soda par šo, jums normāls CS, jo tupat blakus mafijas kariem, par savu dzīvību bail nav? Lai ko jūs gaidītu, to varētu darīt citur, ne jau tieši blakus. Un pie tam, jūsējie mūs šāva nost, tātad + traucē mafbizz.

P.S. es no tel. vēlāk editošu, lai īsāk un saprotamāk.

 

E: Atbildot uz zemāko postu, jebkurā gadījumā uz to brīdi jums tur nebija jabūt, lai arī kas jūs būtu.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā es tur esmu iesaistīts, postoju.

Tātad, tas bija gandrīz mafbizz beigās, viss iekšpusē bija attīrīts un domājām, kur visi palikuši. Tā nu ar Jimmy saprātam, ka visi aiz sienas mēģina bugot, braucām jūs sist. Viss šitais ir mafbizz un jūs tur tupējāt, protams, ka visus atšāvām, lai nebugotu. +ja arī jūs netiksiet pie soda par šo, jums normāls CS, jo tupat blakus mafijas kariem, par savu dzīvību bail nav? Lai ko jūs gaidītu, to varētu darīt citur, ne jau tieši blakus. Un pie tam, jūsējie mūs šāva nost, tātad + traucē mafbizz.

P.S. es no tel. Grūti sakarīgi uzrakstīt.

mēs paši esam mafijnieki! Edited by sound
Tev šeit aizliegts postot.1wp par lieku postu//sound.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uz topiku drīkst atbildēt tikai līderis, admini un autors.Līderis, atbild par saviem biedriem , tāpēc, lai nekrātos postu tik sodīti visi izņemot iepriekš minētos.Man stunda, nevaru papsēt visus savarnot.Nedaudz pieaceļu, lai acc skatās.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tā kā es tur esmu iesaistīts, postoju.

Tātad, tas bija gandrīz mafbizz beigās, viss iekšpusē bija attīrīts un domājām, kur visi palikuši. Tā nu ar Jimmy saprātam, ka visi aiz sienas mēģina bugot, braucām jūs sist. Viss šitais ir mafbizz un jūs tur tupējāt, protams, ka visus atšāvām, lai nebugotu. +ja arī jūs netiksiet pie soda par šo, jums normāls CS, jo tupat blakus mafijas kariem, par savu dzīvību bail nav? Lai ko jūs gaidītu, to varētu darīt citur, ne jau tieši blakus. Un pie tam, jūsējie mūs šāva nost, tātad + traucē mafbizz.

P.S. es no tel. vēlāk editošu, lai īsāk un saprotamāk.

 

E: Atbildot uz zemāko postu, jebkurā gadījumā uz to brīdi jums tur nebija jabūt, lai arī kas jūs būtu.

Tak ieskaties video mierīgāk video un var redzet ka nēsam zonā arpus zonas šavi es pat teicu savejiem lai gaida kad karš beidzas un gaidiju kad beigsies
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Paceļu,jau ZB admini kas jūs nevarat vnk izskatīt..
Un līderim +1 Wp iedot?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paceļu,jau ZB admini kas jūs nevarat vnk izskatīt..

Un līderim +1 Wp iedot?

Tur nav neviens nebugo un Pasi LM bugoja taka es nesmu vainigs un biedri jau izmesti.
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Maris_Orginal - DB - 4 dienu Bans (4dienas , jo DB bija labi ja 2sekundes)

Justin_Keenann - CP - 40min

John_Kamikaze - DB - 7 dienu Bans

 

Tas arī viss ko varu sodīt , nekādus bugus un Hp Hack`us neredzu

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...