• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[ Sūdzība ] John Gold ?


Recommended Posts

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Arthur_Lopez

2. Administrātora niks spēlē : John Gold. 
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/6dudt8 
4. Apraksts par situāciju : Sežu hood'a, ņemu wepus, un mani iemet jaill'a kāda sakarā? 

 

Ā mani wepi, es taisiju, kad iedēvi vadīt tur bija 150weps 1k nark, 9k rūda, bļē tagad ir 100k rūda? nu bija vakar vel, 1k wepi bija, un es nevaru ņēmt wepus?  Kāds sakars? 

Nja te viss skaidrs.. 

 

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Njā.. padzirdēji kad līderi ņems nost utt... sāki pizģīt.. man *** ko tu tur sataisiji. To visu tu no rm nopizģiji. Vel to nakti tevi nobanoju.. neatceries? :$ aii

 

par cietumsodu pierādijumi nav jaņrm.. bet nu ir laikam kkādi. Vēlāk iemetīšu. :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Njā.. padzirdēji kad līderi ņems nost utt... sāki pizģīt.. man *** ko tu tur sataisiji. To visu tu no rm nopizģiji. Vel to nakti tevi nobanoju.. neatceries? :$ aii

 

par cietumsodu pierādijumi nav jaņrm.. bet nu ir laikam kkādi. Vēlāk iemetīšu. :*

 Tas ka man EM ipašnieks - Jānis Asmens iedēva 200k rūdu nozīmē ka apizģiju ? 

Kads bans? 

Tu jauc kaut ko, mani taisītie wepi, ņemu cik gribu, un vispār es tur esmu leaders, kapēc es nevarētu weps ņemt ? 

Nepamatots jaill's... 

 

A un pa to tavu mafiu varam pastrīdēties, tu pārdēvi viņu, un savāci back.. ;) ( Nabaga berns raud ) 

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Tas ka man EM ipašnieks - Jānis Asmens iedēva 200k rūdu nozīmē ka apizģiju ? 

Kads bans? 

Tu jauc kaut ko, mani taisītie wepi, ņemu cik gribu, un vispār es tur esmu leaders, kapēc es nevarētu weps ņemt ? 

Nepamatots jaill's... 

 

A un pa to tavu mafiu varam pastrīdēties, tu pārdēvi viņu, un savāci back.. ;) ( Nabaga berns raud ) 

Nav par ko strīdēties,ja nezināji.. mafijas nevar pārdot puik. :) 

ps: man kkā poh vai tu taisiji vai nē... mafija pēc būtibas ir mana,iedevu tev tik pavadīt... negribēju lai ņem tik daudz.. artjoms sūdzējas vel,iejailoju par to.. un jā.... vel tač soliji man tukšo weehaa,neatceries to skaisto reportu? :$ 

Link to comment
Share on other sites

Nav par ko strīdēties,ja nezināji.. mafijas nevar pārdot puik. :)

ps: man kkā poh vai tu taisiji vai nē... mafija pēc būtibas ir mana,iedevu tev tik pavadīt... negribēju lai ņem tik daudz.. artjoms sūdzējas vel,iejailoju par to.. un jā.... vel tač soliji man tukšo weehaa,neatceries to skaisto reportu? :$ 

Man kaut kā pie dirsas, es nēesmu vairāk CF, takšto jā...

 

Nuja ka nevar, bet tu spekulēji uz to, līdz ar to vēlāk pievācot atpakaļ. 

Varu iemest prntscr ko skype rakstiji, un ja vajag varu uzaicināt to cilvēku te studijā kam pārdēvi! :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...