• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Jon Crosby , Maikl Wrote


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Justin Keenann


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon Crosby , Maikl Wrote


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika karš starp LM un CF , pēkšņi ar pfabriku iekš fabriku šāk braukāt AM un šauj mūs (LM) nost , tātad , viņi palīdzēja CF aizsargāt fabriku , zaga ! Bija no AM puses stāvoši DB , hacki , tik žēl , ka otrs video nesaglabājas . Paveicās AM līderim mazliet..


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


 


Iespējams , ka labi nevar saredzēt , bet ja vajag , tad varu adminam iedot video ar izcilu kvalitāti..


(Screenshots vai Video)

Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Justin Keenann

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon Crosby , Maikl Wrote

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika karš starp LM un CF , pēkšņi ar pfabriku iekš fabriku šāk braukāt AM un šauj mūs (LM) nost , tātad , viņi palīdzēja CF aizsargāt fabriku , zaga ! Bija no AM puses stāvoši DB , hacki , tik žēl , ka otrs video nesaglabājas . Paveicās AM līderim mazliet..

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

Iespējams , ka labi nevar saredzēt , bet ja vajag , tad varu adminam iedot video ar izcilu kvalitāti..

(Screenshots vai Video)

Es pat nezinaju ka ir karš + man jau par to wp iedeva. Un cf ludzu lai palīdzam.
Link to comment
Share on other sites

Nemelo , pēctam vel brauci aiz FAB stāvošu DB uz moci vienkāši taisiji pēc tā WP , tākā nemelo pats sev...

Link to comment
Share on other sites

Nemelo , pēctam vel brauci aiz FAB stāvošu DB uz moci vienkāši taisiji pēc tā WP , tākā nemelo pats sev...

Tu tiešam galvu esi saspiedis ‚kad man iedeva wp par to ‚ es pat serverī negāju ‚jo zināju ka nobugusies.
Link to comment
Share on other sites

Vot saspiests esi tu , visi LM , kas bija on var apliecināt par tavu esamību pēc WP on un + turpinot palīdzēt viņiem :D Nejau tu man mēģināsi samelot ģēnij . :D

Es pat tevi nevēlos aizskart ar rupjiem vārdiem , bet nu , loweris pa žižņ , kā es zināju , ka noderēs tas 2. video par tevi , bet kā pa nelaimi , tas nebija saglabājies , tad es tev viņu sejā iemestu un tad tu vairs neizvairītos un neteiktu , ka nebiji on :D

AK vai , kārtējais 12 gadnieks , nu ko , žēl , žel ;D

Link to comment
Share on other sites

Vot saspiests esi tu , visi LM , kas bija on var apliecināt par tavu esamību pēc WP on un + turpinot palīdzēt viņiem :D Nejau tu man mēģināsi samelot ģēnij . :D

Es pat tevi nevēlos aizskart ar rupjiem vārdiem , bet nu , loweris pa žižņ , kā es zināju , ka noderēs tas 2. video par tevi , bet kā pa nelaimi , tas nebija saglabājies , tad es tev viņu sejā iemestu un tad tu vairs neizvairītos un neteiktu , ka nebiji on :D

AK vai , kārtējais 12 gadnieks , nu ko , žēl , žel ;D

Tu mazais ‚loweris esi tu man Jon iedeva wep es izgaju atpakal ig nerādijos ‚ ja tas nebiju es tad bija Maikl ‚bet taja laika man vajadzēja braukt prom ‚ kad iedeva wp es braucu pie brālena ‚taka nevajag te.
Link to comment
Share on other sites

Čalīt tas bija tajā dienā kad ''ddosoja'' serveri. Mums nekas nemirgoja, tapēc braucām uz turieni. Mēs nevarējām redzēt neko, jo tā ir tikai servera vaina. Tie dosi bija kādas divas reizes.

Link to comment
Share on other sites

Čalīt tas bija tajā dienā kad ''ddosoja'' serveri. Mums nekas nemirgoja, tapēc braucām uz turieni. Mēs nevarējām redzēt neko, jo tā ir tikai servera vaina. Tie dosi bija kādas divas reizes.

Piekrītu ‚ka mēs varējam zināt ka jūs karojat ‚tu vareji pateikt mēs aizbrauktu prom.
Link to comment
Share on other sites

Ā , tad sanāk , ka tu nemaz tas nebiji !? :D Zini ko , nevajag te pārgudri dir*st , ka nezinājāt , jūs zinājāt un kā vel zinājāt . :D Ak šie mazie bērni , kas nevar atzīt savu vainu . Es un mazais ? Pff , nebūtu labāk runājis . Es labāk paklusēšu , lai admins izlemj , nav jēga strīdēties te ar kaut kādu maļetku , kurš ir uzrāvies un te kaut ko sprēgā ;D

Link to comment
Share on other sites

Čalīt tu jau te raudi, ka mēs tevi te dm. Tu te sāki čīkstēt kā ''malaletka'' maza. Takā nevajag tagad te, ja ?

Link to comment
Share on other sites

Nečīkstu , vienkārši kārātibai ir jābūt . Pat vārdus tu no manis špiko , ak jel , mazais , nolaidies uz zemes . ;)

 Lai admini izlem , iesaku slēgt ciet ;)

Link to comment
Share on other sites

Nečīkstu , vienkārši kārātibai ir jābūt . Pat vārdus tu no manis špiko , ak jel , mazais , nolaidies uz zemes . ;)

 Lai admini izlem , iesaku slēgt ciet ;)

Paceļu topiku ‚lai admini izskata ‚ lai ir miers ‚bet mēs nezinajam vai ir karš ‚varēji pateikt mes butu tinusies prom.
Link to comment
Share on other sites

Es nešpikoju, vienkārši atdarinu. Tavus vārdus, runā skaidrā Latviešu valodā. ''malaletka'' Smieties gribās :D :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Beidzam spamot, gaidam admina slēdzienu un viss.

Tiesi ta es pacelu uz augsu ‚lai admini izskata.
Link to comment
Share on other sites

Jon Crosby un Maikl Wrote 4dienu bans par Kara zagšanuu jeb traucēšanu.. + līderim tiek iedots klāt vel viens wp.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...