• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] #9 Sebastian_Bauer - DM


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Woozy_Tomasino


 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Sebastian_Bauer


 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :


DM


 


4. Kā vainas dēļ tas notika :


Hmm?


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)


0:26 var redzēt nick



  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko nefilmē no kā šis sākās? Reāli, protams, šeit izskatās tīrākais Dm, bet varēji jau pa filmēt savu PG, CarDm un Cs ;)

Link to comment
Share on other sites

Ko nefilmē no kā šis sākās? Reāli, protams, šeit izskatās tīrākais Dm, bet varēji jau pa filmēt savu PG, CarDm un Cs ;)

Sup ? +1 WP par lieku postošanu, tu neesi apsūdzētais.

 

Kāds PG, CarDM utt. ? Mēs vienkārši ar vienu čali braucām uz LS no tunetavas, šis uzmetās mums virsū un sāka šaut mūs no attāluma. Šoferis nomira uzsprāgstot, bet es paspēju izlekt no Auto un uzfilmēt šo.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi ***, es braucu uz rollera un jūs iepisāt manī iekšā , bišķīt pabraucāt un apstājaties, uz jūsu nonrp atbildēju arī ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi ***, es braucu uz rollera un jūs iepisāt manī iekšā , bišķīt pabraucāt un apstājaties, uz jūsu nonrp atbildēju arī ;)

Kā es to varēju zināt, Sherlock Holmes?

Skaidri redzams, ka video tavu nick nevar redzēt un nedomāju, ka admini ticēs vairāk tev nekā šim video, tākā +1 WP par lieku postošanu

Link to comment
Share on other sites

Nu vajadzēja zināt, tomēr jūs vainīgi pie šitā.

Vecīt, niku var redzēt, ja tev vēl tagad nedalēca esmu Sebastian Bauer, tik vecais niks forumā vēl

Link to comment
Share on other sites

Nu vajadzēja zināt, tomēr jūs vainīgi pie šitā.

Vecīt, niku var redzēt, ja tev vēl tagad nedalēca esmu Sebastian Bauer, tik vecais niks forumā vēl

Ahh sebi, tas tu? Really, savā Foruma profilā vajag nomainīt IG vārdu, uzvārdu. Es neesmu extrasenss

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Woozy_Tomasino - CS,NonRP,PG - 100 Min

Sebastian_Baurer - DM 70 MIN

 

lol ? Man piesieties varētu tikai par CS , jo es nevienam RL /s nāc tik šurp neteiktu, īpaši, ja čalim automāts rokās

 

a kur man nonRP , PG ? Gribu zināt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...