• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] John_Gold ķip OOC insult?


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Arthur_Diesel

2. Administrātora niks spēlē :John_Gold
3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://www.bildites.lv/images/s92g1rodcnw41raq7oiq.png tikai noscreenots no drauga!
4. Apraksts par situāciju :
Es braucu līdzi baltam cheetach! Jo mani izaicināja draugs! Sekot mentam un teikt musors musors! Un es neredzēju ka tur iekšā ir John_Gold! Un netīšām pateicu musars! Un man uzreiz ban par OOC insult! Kaurvai ja man nebija OOC insult! Biju mierīgs pie pc! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nuu vecīt... nav mana vaina.. irspējams tu aizskaari Word'a kungu.. un tā bija... taisi apelāciju un iemetīšu ss,kur dahuja reizes sauci mūs par musariem. :)

kad būs apelācija,tad būs pierādijumi.. pagaidaam neesmu pie pc. Bet nuu jā.. apelācijā iemetīšu. :*

Link to comment
Share on other sites

B-e mani izaicināja Kaspars_Vitolins sercerī! Un viņš teica ka dabūšu 3m ja sekošu jums un teikšu musori musori!! Es to izdariju! Un tad tu uzdevi jautājumu "Ban?" es pateicu "nē" un aizvraucu! Psc kāds tur sakars ar OOC insult? Kp uzreiz ban? Vismaz varēji kikot! Nu nevis jau tu ka OOC insult! Un uzreiz BAN!! Es jau b¥e neesmu vainīgs!! Tas Kaspars_Vitolins ir vainīgs tu mudak!

Edited by #Gold
Par skaisto vārdu būs sodiņš.. pateikšu lai moderātori soda. :) // Zeltene
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...