• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par #Gold (John_Gold) , Raffiks ' (Raphael_Mendez)


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :

Woozy_Tomasino

 

2. Administrātora niks spēlē :

John_Gold , Raphael_Mendez

 

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

Topiks dēļ kura man uzlika banu:


 

Screen no spēles:

le5715bewre7n9mkvoui.png


 

Ban list:

670zeykzj7lq79ga2k0n.png


 

4. Apraksts par situāciju :

Raffiks izdomāja sodu un Gold nobanoja

 

Neesmu apmierināts ar banu un nejūtos vainīgs ..

OOC Insults ... Viens vārds - s*ka un par to 3 dienu bans , jēzus

 

Izlasam noteikumus, pirms kādu banojam:

 

Ja OOC Insults jautājuma formā, tad cietumsods sākot ar 90 minūtēm!

Ja OOC Insults aizskar ģimeni, tad sods sākot ar 3 dienu banu [FamilyAbuse]!

Ja OOC Insults ir vienkārši insults, tad sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 7 dienu banu!

 

Tā tad, 3 dienu bans pienākas par FamilyAbuse ... Manā gadījumā, kā var nodirst ģimeni uzrakstot vienu vārdu? /b su*a - Family abuse? Loģika jums iespārda

Kā arī, vārds ''su*a'' nebija jautājumu formā un nezinu, vai to vispār var nosaukt par OOC Insult ...

Ja tomēr un SAMP.LV krutie admini bano par katru vārdu, tad max man būtu jādod 1 dienas nevis 3 dienu bans

 

Tad, kad ir acc, tad ir vareni un var izdomāt paši savus ban time? Pizdec

 

Ņemiet ban nost un liekat mani jailā

Link to comment
Share on other sites

Ja OOC Insults ir vienkārši insults, tad sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 7 dienu banu!

 

Skaidri un gaiši uzrakstīts, 1 - 7 dienu bans.

Nav ko cepties, arī 's*ka' ir lamuvārds, kā ari aizskaroš. :)

Nečīksti, vienreiz dabūju 3d banu par to ka pateicu ooc ''drots''. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja OOC Insults ir vienkārši insults, tad sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 7 dienu banu!

 

Skaidri un gaiši uzrakstīts, 1 - 7 dienu bans.

Nav ko cepties, arī 's*ka' ir lamuvārds, kā ari aizskaroš. :)

Nečīksti, vienreiz dabūju 3d banu par to ka pateicu ooc ''drots''. :)

Baigais OOC Insults :lol: Man par šito jacepjās pašam, kā var par ko tādu uzlikt banu vispār. + Serverī ir tādi, kuri nodirš cits, citu no kājām līdz ausīm, sākas Family Insults utt. viņiem par to nekas, iedos kick un lieta darīta

 

Es lasīt protu, kur tad ir mans 1 dienas bans? :ironic:

 

Edit: Skairij , kā tu nesaproti. Viens vārds un tas pats krievu valodā, kā tev nedalec ? Par ko tādu jāliek tikai minimālais sods, tā ir 1 diena zem bana. Lai nopelnītu 3 dienu ban, tur būtu jabūt vismaz pāris teikumiem ar rupjiem vārdiem

Edited by Skairijs
Neko darīt, izbaudi brīvdienas, arā skaists laiks, starpcitu! ;)
Link to comment
Share on other sites

Vienmēr labāk ir paturēt muti, nevajag citus aizskart, varēji neko neteikt nevienam nekur, vienkārši paklusēt un tā, nervus nomierināt terrās ..

Link to comment
Share on other sites

 

Vienmēr labāk ir paturēt muti, nevajag citus aizskart, varēji neko neteikt nevienam nekur, vienkārši paklusēt un tā, nervus nomierināt terrās ..

 

Tu te neattaisnojies čalīt.. Iemācies adminēt no sākuma. Un saki, lai ņem man nost banu vai samazina

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu te neattaisnojies čalīt.. Iemācies adminēt no sākuma. Un saki, lai ņem man nost banu vai samazina

Es neko neatrunājos, nelikšu ooc insultam minimālo sodu, jo tas vienkārši nav pieļaujams, rīt jau atkal varētu spēlēt, nav ko pazemot citus .

Link to comment
Share on other sites

Es neko neatrunājos, nelikšu ooc insultam minimālo sodu, jo tas vienkārši nav pieļaujams, rīt jau atkal varētu spēlēt, nav ko pazemot citus .

Par ko tad pienākas 1 dienas bans (mimimālais sods), ja šeit bija viens vārds un tas pats krievu valodā?

 

Ja OOC Insults ir vienkārši insults, tad sods sākot ar 1 dienas banu un beidzot ar 7 dienu banu!

 

Kā tu nevari nelikt, izlasi ..

Link to comment
Share on other sites

Par ko tad pienākas 1 dienas bans (mimimālais sods), ja šeit bija viens vārds un tas pats krievu valodā?

 

Administrātoram ir tiesības noteikt banu pēc saviem uzskatiem, iekļaujoties noteiktajā normā, t.i., no 1 līdz 7 dienām, šajā gadījumā - 3 dienas.

 

Bans patiess, TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...