• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Jon Halsey]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Max Black


2. Administrātora niks spēlē : Jon Halsey


3. Pierādījumi par pārkāpumu :zqrrfw9iz3xibwnesfp.png


4. Apraksts par situāciju :Tātad, vispār jau Halseyam respekts, jo viņš dara savu darbu. Bet šoreiz, es domāju ka Halseys sāka specot notikuma vidū, tāpēc arī bija CS. Man bija video, bet nezinu kāpēc kaut kas nokārās un video ir melns ekrāns. Tātad kā jau zināt ir bijuši gadījūmi kad ar RP ''nolaupa'' cilvēkus. Šeit mēs ar manu kolēģi Diego Monster mēģinājām nolaupīt cilvēkus no Slimnīcas pieņemšanas, šajā gadījūmā Ethanu un vēl kaut kādu puisi. Atbraucām, itkā viss ritēja gludi. Uztaisīju RP, izvilku ieroci, uzkliedzu visiem gulties, laupīšana. Itkā viss ok, tad pēkšņi viss iekarsa un uzrakstīju /do gatavs šaut bez brīdinājuma, neko pat nepaguvu izšaut kad hopsā, jail par CS. Tur bija loģiskā domāšana, jo itkā tā bija laupīšana, īstajā dzīvē jau arī cilvēkus terroristi nolaupa ar ieročiem!


Halsey, man pret tevi personīgi nekas nav, nēesmu no tiem heiteriem, bet vienkārši paskaidro kāpēc!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu , itkā par jailiem nevajag ņemt pierādijumus un ja Tu vai kāds cits mēģina aplaupīt kādu , tad uzrakstiet vispirms /report un tad sāciet rīkoties , jo kā Tu pierādīsi , ka esi kādu mēģinājis apzagt / nozagt ? - Nekā .

Nevēršu ciet ,varbūt Halsejam būs vel kas iebilstams , bet domāju , ka esmu pateicis visu :) 

Link to comment
Share on other sites

Augstāk Redele pateica. + Par jail pierādījumi nav jāņem.

Izskatās Latvietim nav nekas sakāms.

 

Tc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...