• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ethan_Murray


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Deivid_Jordan


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ethan_Murray


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Viņš mūsu hooda taisija dm, bet es neparto, jo viņam ir HPHAX!


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://failiem.lv/g/gsgidoe#aa/gta_sa+2015-03-13+21-20-19-453.avi


(Screenshots vai Video)


 


Link to comment
Share on other sites

Jūs nemaz viņam netrāpijāt...

Un kā vel trāpijām, + vel tas daudz reizes trāpija, manējā video beigās varēja skaidri redzēt kad viņam ir hphax. 

 

P.S pašā pirmajā reizē es viņam iešāvu, viņš paraustijās, bet hp nenogāja. 

Link to comment
Share on other sites

Un kā vel trāpijām, + vel tas daudz reizes trāpija, manējā video beigās varēja skaidri redzēt kad viņam ir hphax. 

Nu laikam var tomēr saredzēt, ka tu iešauj viņam vienu lodi, bet pārējās lodes gan tu garām aizšāvi. Varbūt pinga dēļ viņam nenogāja hp. Būtu iešāvis viņam vismaz kādas divas lodes, tad vēl varētu spriest tālāk...

 

p.s. newārnojat, jo rakstu Ethana vietā, tik cik sapratu, viņš nevar postot.

 

 

Akdievs, pats stūlbākāis kad Ethans pats zina kad hakoja, jo 100% viņam bija hphax. Un šitādam iedeva vel iespēju tikt Rifās, un atkal viņš sāk hakot? Tas ir bēdīgi... 

 

nu nesāc iet offtopicā...

Link to comment
Share on other sites

Nu laikam var tomēr saredzēt, ka tu iešauj viņam vienu lodi, bet pārējās lodes gan tu garām aizšāvi. Varbūt pinga dēļ viņam nenogāja hp. Būtu iešāvis viņam vismaz kādas divas lodes, tad vēl varētu spriest tālāk...

 

p.s. newārnojat, jo rakstu Ethana vietā, tik cik sapratu, viņš nevar postot.

Akdievs, pats stūlbākāis kad Ethans pats zina kad hakoja, jo 100% viņam bija hphax. Un šitādam iedeva vel iespēju tikt Rifās, un atkal viņš sāk hakot? Tas ir bēdīgi... 

Link to comment
Share on other sites

Vispār video neredzu ka tu esot man trāpijis , 1x kad skatījos izskatijas ka esi trāpijis , bet 2x noskatījos var redzēt ka neesi man trāpijis + zinu ka haxus nelietoju.. c;

Link to comment
Share on other sites

Nav pilni pieradījumi un īsti saredzams! Varbūt jūsu kolēģiem / biedriem ir kāds precizāks video par šo pārkāpumu?...

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...