• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Riffa lideris hp hax


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Riffa_Mendez, Hp Hax.


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Van_Mayer


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Riffa lideris Ethan_Murray


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Bija terra es viņam šauju un brinos nenojiet hp tad velreiz ušauju un saprotu ka tas ir hp hax


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :http://failiem.lv/g/cauvogl#aa/gta_sa+2015-03-13+18-08-12-61.avi


(Screenshots vai Video)


 


 


dpqdoai6i45dfjlurjsa.png


*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...


 


*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam, savādāk nevarēs zināt, kad tas bija noticis!


 


*Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļe viens šāviens neko neizsaka , nav nekadi hax man + man riktigi lagoja PC.

Edited by Ray's
Bez bļ*, šoreiz arī tikai brīdinājums!
  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tā kā esmu Riffās, šī lieta arī attiecas uz mani. Tajā video nav nekā, prosta viens šāviens. Kā arī šobrīd samp.lv diezgan lago, man ir bijis tas pats. Un nevaig izdomāt kkādas pasaciņas tikai tāpēc ka jūs zaudat terrās. Jāatceras arī tas ka tā ir spēle nevis bedre kur izgāzt savas dusmas.

Edited by Ray's
Noteikumi attiecas uz visiem, tas nekas, ka esi Riffas, http://prntscr.com/6gq5m8 šoreiz brīdinājums!
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kas visi? Tikai GSG? Kko iedomājāties tur pie savis ka man hphax un tagad raudat.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šeit būs grūti pateikt, jo viens šāviens... :unsure:  Un ir iespējamas versijas, ka lagi, jo kad tu šāvi, viņš sāka kustēties tikai pēc šāviena brīža, šeit būs grūti lemt!

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...