• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sudziba denny kruger


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Taylor_Wiliams

2. Administrātora niks spēlē :Denny_Krueger
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/6im2kp
4. Apraksts par situāciju : Es atbraucu uz hood un mani ieliek cietumā par carDm attelā ir redzams ka es esu hood un spēlētājs paul murray pārdod sev ieročus es tātad nevaru būt pie mentiem un carDMot nepamatots džails ,

Link to comment
Share on other sites

Esmu iesaistīts , varu postot ! Mans IG niks ir SS un arī mani Taylors tur iesaista 

- tātadd viņš patiešām bija man blakām un pārveda wep sev un es sev tas ss līdzīgs !!

Edited by Mr_kiwie
Nav Tev šeit atļauts postot. http://prntscr.com/6immol +1wp // Mr_kiwie
Link to comment
Share on other sites

Mēs braucām garām gar stadionu ar administrāoru Raphael_Mendez (laikam tā) mums pēkšņi pabrauca garām melns elegy kurš sāka šaut, cauršāva mums visas riepas un aiztinās. Mēs ar Raphael sākām meklēt ID, jo serverī bij tikai 30 cilvēki. Gājām cauri specam no 0-14 id katrs, es atradu tavu ID, tākā Paul Murray bij izkāpis no mašīnas un jau iesēdies citā ņēma tirgot ieročus, Tu vel braukājies ar to elegy. Mēs tevi ielikām cietumā burtiski 1 min pēc pārkāpuma. 

Link to comment
Share on other sites

Nu ok . bet kā es varēju šaut ja es braucu pie stūres? Tā nevar tev bija jāmeklē 2 cilvēki kas sēž melnā elegy nevis ees viens pats

Link to comment
Share on other sites

Nu ok . bet kā es varēju šaut ja es braucu pie stūres? Tā nevar tev bija jāmeklē 2 cilvēki kas sēž melnā elegy nevis ees viens pats

Tev ar 1x nepielec? Es teicu, ka Paul Murray jau sēdēja citā mašīnā, tāpēc nevarējām pierādīt ka viņš bij iesaistīts, kā arī cits biedrs sen varēja pa to laiku paspēt izlegt un kkur aizskriet, sodījām automašīnas īpašnieku. 

Link to comment
Share on other sites

Tev ar 1x nepielec? Es teicu, ka Paul Murray jau sēdēja citā mašīnā, tāpēc nevarējām pierādīt ka viņš bij iesaistīts, kā arī cits biedrs sen varēja pa to laiku paspēt izlegt un kkur aizskriet, sodījām automašīnas īpašnieku. 

Bet es neko tādu nēsu darījis tu uzprasi visiem bg biedriem redzēsi neviens pat nav iekāpis manā elegy

Link to comment
Share on other sites

 neviens pat nav iekāpis manā elegy

Tik braucot garām taisīja tīrāko DB, carDM + CS, jo mēs atradāmies mentu mašīnā. 

+ Pats tikko atzini, ka elegy ir tavs.

Link to comment
Share on other sites

Tik braucot garām taisīja tīrāko DB, carDM + CS, jo mēs atradāmies mentu mašīnā. 

+ Pats tikko atzini, ka elegy ir tavs.

Jā man ir melns elegy un kas? redzēju vienu bg biedru kam arī ir vienmēr tādā pašā krāsā ka man elegy

labi pasaki kādi bija diski tam elegy

Link to comment
Share on other sites

 

labi pasaki kādi bija diski tam elegy

Man vel tev nosaukt elegy numurzīmi, izlaiduma gadu un sērijas numuru?

Iet runa par tevi, jo serverī bij 30 cilvēki un tu brauci ar vienīgo elegy kas ir melnā krāsā BG apkartnē.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Krūger bļe nenozīmē ,ka viņa elegy tas ir un viņš ir uzreiz vainīgs!

Nē, nemaz tik viņš ar viņu hooda iebrauca un izkāpa no viņa tieši pēc uzbrukuma mums. Tas neko nenozīmē. Anyway DB līdzdalība = bans

Link to comment
Share on other sites

Man vel tev nosaukt elegy numurzīmi, izlaiduma gadu un sērijas numuru?

Iet runa par tevi, jo serverī bij 30 cilvēki un tu brauci ar vienīgo elegy kas ir melnā krāsā BG apkartnē.

Saproti bļa ar mani tad neviens nebrauca es braucu no konkursa kur bija uz naftu jābrauc es braucu uz hoodu viens pats nevarēju dmot, un jā vari nosaukt arī e;egy numurzīmi

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Saproti bļa ar mani tad neviens nebrauca es braucu no konkursa kur bija uz naftu jābrauc es braucu uz hoodu viens pats nevarēju dmot, un jā vari nosaukt arī e;egy numurzīmi

Konkursu par naftu veidoju es ar Raffu, kurā tika vairākas reizes atkārtots, ka jāierodās ar mašīnu kurai ir 4 sēdvietas. Cik sēdvietas ir elegy? 

Kā ar tevi mašīnā varēja neviens nebraukt, ja taisijāt DB, es neesmu vienīgais kas to redzēja. Raphael man bij tajā brīdī klāt.

Velviens debīls posts no tevis un es veru ciet šo murgu. 

Link to comment
Share on other sites

Konkursu par naftu veidoju es ar Raffu, kurā tika vairākas reizes atkārtots, ka jāierodās ar mašīnu kurai ir 4 sēdvietas. Cik sēdvietas ir elegy? 

Kā ar tevi mašīnā varēja neviens nebraukt, ja taisijāt DB, es neesmu vienīgais kas to redzēja. Raphael man bij tajā brīdī klāt.

Velviens debīls posts no tevis un es veru ciet šo murgu. 

DB es netaisīju un braucu viens pats , pasaki kur tieši tas viss notika

Link to comment
Share on other sites

 

Velviens debīls posts no tevis un es veru ciet šo murgu. 

 

DB es netaisīju un braucu viens pats , pasaki kur tieši tas viss notika

Tev ausis no dirsas aug vai atmiņa slikta?

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...