• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] GSG Līderis DM


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Edgar Washington


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Blain kautkāds.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Nez braucu pie vina vins izkapa un taisija DM .


4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)


trwe0bev48ht3twhtys7.png


Link to comment
Share on other sites

Kāds DM? :O 

Es no mašīnas izkāpu lai ievārijuma burciņu bagāžniekā ieliktu, viņa sašķīda baigi, ievārījums uz visām pusēm , ome labi uztaisīja. Rokāš man tur stāv ievārijuma burkas vāciņš, tas redzamais sarkanais tas ievārījums vien ir. Tākā nekāds DM ;) Nevajag samuldēties. 

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Protams , man tik nqv skriina kad viens no jusejiem taisija stavoso DB. Protams bez pieradijumiem neka nebus bet fakts ka tads.

Edited by sound
tev te nav jāposto. 1wp //sound
Link to comment
Share on other sites

ehmm, tev viss kārtībā ?

Ir ir, varbūt nepilnīgi, saku kā bij, ar to domāju pateikt ka ss nav nekas redzams .

Link to comment
Share on other sites

Ir ir, varbūt nepilnīgi, saku kā bij, ar to domāju pateikt ka ss nav nekas redzams .

Veci , kas sarkanais ir asins mods , ko es instaleju lai varetu pieķert tadus kā tu kas ateisnojas ar kautkadu ievarijumu , sampa tada pat nav !

Link to comment
Share on other sites

Veci , kas sarkanais ir asins mods , ko es instaleju lai varetu pieķert tadus kā tu kas ateisnojas ar kautkadu ievarijumu , sampa tada pat nav !

Ja tā nopietni padomā, tev jebkurš cits no jebkuras citas malas varēja iešaut, a tu noskrīno tieši mani, nav īsti saprotams vai man rokās ierocis, ja nu ir tad varbūt šķiltava .

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja tā nopietni padomā, tev jebkurš cits no jebkuras citas malas varēja iešaut, a tu noskrīno tieši mani, nav īsti saprotams vai man rokās ierocis, ja nu ir tad varbūt šķiltava .

Tu Zabaks esi vai kā ? 1.Tev ir pacels Deagle tādad šāvi , 2. Var redzet asis šļācienu , 3. Neviena cita nebija vienpastsmitos tur !

Link to comment
Share on other sites

Tu Zabaks esi vai kā ? 1.Tev ir pacels Deagle tādad šāvi , 2. Var redzet asis šļācienu , 3. Neviena cita nebija vienpastsmitos tur !

Zābakiem pirkstiņi nav lai rakstītu, ar galvu problēmas tev. SS nav redzams ka man ir dīgls rokās un ss nav redzams ka apkārt neviena nav, sūdzība aplama, TC.

Link to comment
Share on other sites

Zābakiem pirkstiņi nav lai rakstītu, ar galvu problēmas tev. SS nav redzams ka man ir dīgls rokās un ss nav redzams ka apkārt neviena nav, sūdzība aplama, TC.

Nē nu noteikti tev nav deagle roka http://prntscr.com/6j19fk melot nav labi ! un nemaz screenu nevar panemt ble pa to visu laukumu taka sūdziba patiesa !

Link to comment
Share on other sites

Tu toč sūdzības likt nemāki?:D Video tad vajadzēja ņemt, pats vainīgs . Nav redzams ka dīgls rokā kā arī nav redzams ka iešauju tev. Sūzība aplama nav te jēgas ko turpināt .

Link to comment
Share on other sites

Blaine, kāds tev vēl nahren ievārījums... :D Varēji tad Noerpot iekš IG situāciju, ka burku šķaidi, tad vēl varētu pakaulēties!

 

Tiec sodīts ar 60 minūtēm par Dm!

 

TC

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...