• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sudziba par jon gold vai par bugu?!


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Taylor_Wiliams

2. Administrātora niks spēlē :John_Gold
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://prntscr.com/6kqc7p
4. Apraksts par situāciju :Es uztaisīju rr kad miegāju ieksha biju cietumā , pirms rr es nebiju cietumā es biju aizgājis uz csdd

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka te postoju, bet biju klāt ,kad viss notika, viņs bija CSDD, mes ar goldu braukājām, viņs gribeja bizz lic pa 4k, pasūtijām ar Goldu, tad nosauca mūs par bomžiem un sāka QS, CS, skraidija pa CSDD zonu ar wep un tēmēja uz mums, Golds netērēju laiku un  jailoja.   :uglylol:

Tākā biju iesaistīts, es domāju es te varu postot. 

 

Atvainojos tiešām, tikai gribu ,lai mums taisnība. 

Dirsējs. Bojā vel savu reputāciju. 

Edited by Tālbraucējs
Pagaidām nevarnošu //Tālbraucējs
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka te postoju, bet biju klāt ,kad viss notika, viņs bija CSDD, mes ar goldu braukājām, viņs gribeja bizz lic pa 4k, pasūtijām ar Goldu, tad nosauca mūs par bomžiem un sāka QS, CS, skraidija pa CSDD zonu ar wep un tēmēja uz mums, Golds netērēju laiku un  jailoja.   :uglylol:

Tākā biju iesaistīts, es domāju es te varu postot. 

 

Atvainojos tiešām, tikai gribu ,lai mums taisnība. 

Dirsējs. Bojā vel savu reputāciju. 

KOOOO?! Man nemaz wep nebija  es nevarēju taisit qs es panem ieskreju hata un izskreju parlecu par zogu un taisiju rr

MAN NEBIJA QS

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tu takš esi viens...

Ja pirmstam nebija jail, pēctam bija... Tad kā zini , ka vispār Golds kko darīja?

Iegāza sevi.  :uglylol:

 

+ Par jail nav pierādījumi jāņem. :b_fresse:

 

Netaisīšu, tomēr neesu acp.

Link to comment
Share on other sites

Tu tur vēl gadījumā netaisies taisīt Jail Bug? Ja arī tevi iemet cietumā, adminam par to nav jāņem pierādījumi.

Nesapratu kaut ko kāds jail bug? Es netuvojas iekšā jaila vai ārā

Edited by Amaru Blatnijs
Iemācies rakstīt normālā, saprotamā latviešu valodā!!!
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...