• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūcība] bomzis un AM varonis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bruce_Madness


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rob, winchester lkm


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu ko tur daudz runāt, video skatās


4. Kā vainas dēļ tas notika : AM līdera biedru dēļ


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)


Vispār viņš ar citu arī bij dmojis, tik tajā video nikus neredz, tāpēc tikai šis



 


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tas pats


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bomzis kkāds


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : iekāpu mašīnā, aizeju uz toleti, atnāku, šitas NJ uzmočījis un sit mani


4. Kā vainas dēļ tas notika : SAMP.LV jauno spēlētāju dēļ


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)



 


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja gribat varat likt +wp ja nē tad malači, Gribēju pateikt, to kad pirmajā video tu pats biji vainīgs, kad uzbrauci virsū viņam, tā kā pirmajā vispār nav nekādas jēgas un nav iemesla !! Tā kā viņš tevi nošāva ar IC iemeslu!

Edited by PacMan
Taisnību jau tu saki, bet tāpat...//1wp
Link to comment
Share on other sites

Ja gribat varat likt +wp ja nē tad malači, Gribēju pateikt, to kad pirmajā video tu pats biji vainīgs, kad uzbrauci virsū viņam, tā kā pirmajā vispār nav nekādas jēgas un nav iemesla !! Tā kā viņš tevi nošāva ar IC iemeslu!

Lol nē, es apgriezos lai muktu no viņa, nu centos, jo AM mani iepriekš novākuši bija, nebij viņam ic iemesla, un varēja redzēt kā viņš nemaz nebrezmē, tad vēl QS

Link to comment
Share on other sites

Un ko tagad, ja man kāds nepatiks IG, tad es arī sākšu savus IC iemeslus izdomāt un striļīšu visiem, kam pagadās! :huh: Šeit bija NonRP situācija, tapēc, Bob_Winchester tiek sodīts ar 80 minūtēm par Dm,Qs!

 

Runājot par bomzīti, jeb 1lvl spēlētāju. Sūdzība aplama, jo paši tādi bijām un visi kaujās, kad ir jauniņie :D

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...