• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzos par administrātoru kas šādu statusu nav pelnījis .


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Blaine_Steinhauer

2. Administrātora niks spēlē : Denny_Krueger
3. Pierādījumi par pārkāpumu : uqex4ifbzgrzinr1vfs.jpg

4. Apraksts par situāciju : Iebāž ķurķī galīgi nepamatoti, ceru tu esi īsts vīrs un nemīz , kā tev pateicu paņem pierādījumus, varēsim pastrīdēties, ceru neesi nomīzis. 

 

Tātad itkā mani iemet par to ka lēkāju pa mašīnu jumtiem ķip PG. Kapēc gan nevarētu lēkāt īstajā dzīvē? :D Cs? Nav nekāds cs ka stacijā skraidu pa jumtiem mašīnu. Esmu dīvains, nesen izlaida mani no psihenes, nedaudz smadzenes bojātas . tākā tā . 

 

UN TU GRIBI TEIKT KA DZĪVĒ NEVAR LĒKĀT PA MAŠĪNU JUMTIEM? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pOMV-CKKprM

 

Viss skaidri redzams, šis būtu mentiem jāaptur, vai pašiem auto īpašniekiem .

 

E: Ja nemēģināsi atzīt savu vainu kura tomēr ir, kovam pm'ā tiks iesviests skrīns kuru redzot tu varētu atvadīties no sava statusa .

Šobrīd konkrēti neatklāšu visiem šo .

  • Upvote 10
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ilgi video meklēji?
Krievi ir Krievi, menti redzētu cietumā sēdētu.

Iedomājies ka es biju ments

Met skrīnus cik uziet, saproti jūs tā nevarat iebaidīt.

+ par pierādījumiem nav jāņem video materiāls vai skrīns, jo to noteikumu atcēla. (Bij balsošana)

Edited by Skairijs
Tu tāpat esi ments, ja nemaldos tad SFPD sēdi un varēji atbraukt un novērst to problēmu, jo tev tak bija atļauja braukt LS, kā teici, ne? lol. //Skairijs
Link to comment
Share on other sites

Tātad sekojošā darbība pēc tā ka es izsēdēju šo jailu, atkārtošu , nepamatoto jailu . 

uidbbaez5cosx8b1ya.jpg

Kautvai man bija sākusies terra, šis izkiko, okey, bik sadusmojos, tagad ieeju atpakaļ, uzspawnojos mājā, skrienu uz hūdu jo jau 120 sekundes. un tad notiek šis .

Iejailo par test, kāda jēga? Ja mani izkikoja? Kāds jail bug? Izkikoja un es mājā uzspawnojos.... Okey Bobiks ar savu labo sirsniņu apdomājās un izlaida .

dlolr3a90hiko5bydn.jpg

Un tad notiek pats labākais, šis . 

sh1yjdzdd1r1zpzawrw.jpg

Es nevaru, kas jums galviņās? Un tas ir iemesls jailam jau trešo reizi? un uz pietam pirmo laiku kad mani iemeta. 

 

Man lūdzu pamatojumus šīm visām izdarībām, beigās jau atkal Bobix izlaida, viņš sexīgs. Bet šeit nav runa par tiem jailiem , jeb par to ka nevaru izsēdēt, tā nav nekāda problēma izsēdēt, bet par to pašu kas šim Krūgeram galvā notiek? Domāju te turpināsim kamēr Koviks pateiks gala lēmumu, domāju tc nevajadzētu kādu laiku .

 

E: Lai pievēršas visi admini, šo es tā negribētu atstāt, te jau galīgi grīstē aizgājis ... 

Link to comment
Share on other sites

Tagad te lai nāk skaidrot Raphael ar savu ideju. 

Mums atnāca 2 report par tavu jailu ka tu ķip "JailBug" mēs testējām. 1x es tevi izkikoju, bet nepamanīju kā tu ienāc on. 
Otrajā reizē tevi ielika cieutmā ar iemeslu TEST, bet mums sajuka ka tevi izkikoja ar iemeslu TEST.

Tad kad tevi izlaida RAPHAEL, mēs ar bobu bijām nesaprašanā un tā arī viņš mums neatbildēja. 

Es iemetu atpakaļ tevi, beigās atnāca rapa un sāka skaidrot to ka mēs jau kļūdījāmies iepriekš. Tāpēc arī pēc 3 minūtēm tu tiki unjailots.

Bobs izlaida jo mēs lūdzām, mums 1 lvl un /unjail nevar.

ss6wje2omsldpnwlr.png

Link to comment
Share on other sites

Tagad te lai nāk skaidrot Raphael ar savu ideju. 

Mums atnāca 2 report par tavu jailu ka tu ķip "JailBug" mēs testējām. 1x es tevi izkikoju, bet nepamanīju kā tu ienāc on. 

Otrajā reizē tevi ielika cieutmā ar iemeslu TEST, bet mums sajuka ka tevi izkikoja ar iemeslu TEST.

Tad kad tevi izlaida RAPHAEL, mēs ar bobu bijām nesaprašanā un tā arī viņš mums neatbildēja. 

Es iemetu atpakaļ tevi, beigās atnāca rapa un sāka skaidrot to ka mēs jau kļūdījāmies iepriekš. Tāpēc arī pēc 3 minūtēm tu tiki unjailots.

Bobs izlaida jo mēs lūdzām, mums 1 lvl un /unjail nevar.

ss6wje2omsldpnwlr.png

Itkā centos saprast, kautko sapratu, bet tomēr trešais jails? Kāds iemesls? Un kāds pamatojums aizdomām par jailbug? Vai tad var vispār no z51 ir iespējams izbugoties ?

Link to comment
Share on other sites

Itkā centos saprast, kautko sapratu, bet tomēr trešais jails? Kāds iemesls? Un kāds pamatojums aizdomām par jailbug? Vai tad var vispār no z51 ir iespējams izbugoties ?

Tevi ielika jaila 2x. + no z51 ir iespējams izbugoties es pat zinu kā. Tik nedrīkst teikt.

Link to comment
Share on other sites

Tevi ielika jaila 2x. + no z51 ir iespējams izbugoties es pat zinu kā. Tik nedrīkst teikt.

Itkā vidējā bija tas tests, ķip neskaitās . Ok, pēdējais jails? Iemesls? Bet kā patika mans video? Speciāli priekš tevis meklēju :$:)

 

E: ā un atgriežoties pie paša pamata sūdzībai, pirmais jails? Paskaidrosi? Kapēc? Ja tas nav ne CS ne PG . Tu varēji kā policijas departamenta pārstāvis iegriezties par mani un aizturēt. Jo itkā jau to darīju ic. Ceru uz paskaidrojumu . 

Link to comment
Share on other sites

Tātad par to 'test ' iemeslu bija tā, teica, ka tu esi izbugojies no cietuma, tad izmēģināju un viss un pateicu lai bobis izlaiž no cietuma, pēctam denijs kaut ko nesparta un es nesapratu ko viņš nesaprot un tad mēs abi nesapratām un viņš nebija redzējis kā iejailoju par 'Test' tādējādi prasīja kāpēc teicu bobam lai izlaiž no cietuma un tad iejailoja vēlreiz jo domāja, ka nepateisi prasīju un tāpēc, 'pēctam tiki izlaists un viss ok .


Link to comment
Share on other sites

Atgriežoties pie pašas sūdzības pamata, tu saproti ka video kuru iedevi cilvēks ir dzēris, neadekvāts. Es domāju ka sampa nav tādu cilvēku, ja pat ir tu varēji noRPot ka jūc prātā. Reali ja iedziļinās tavā situācijā tur nevis PG,CS, bet gan pats nonRP nāk klāt. Tev bij 0 RP komandu, pats teici vakar RPojam.

Tas patiešām ir skumīgi, jo vakar mēs netik daudz RPojām, bij viena RP avarija tas arī viss. Ikdienā iesācējs kas trenē un attīsta savu roleplay noRPo 20-60x vairāk nekā Tu vakar vakarā.
Saldi iesaku atkartot RP pielietojumu, darbības.
Link to comment
Share on other sites

 

Atgriežoties pie pašas sūdzības pamata, tu saproti ka video kuru iedevi cilvēks ir dzēris, neadekvāts. Es domāju ka sampa nav tādu cilvēku, ja pat ir tu varēji noRPot ka jūc prātā. Reali ja iedziļinās tavā situācijā tur nevis PG,CS, bet gan pats nonRP nāk klāt. Tev bij 0 RP komandu, pats teici vakar RPojam.

Tas patiešām ir skumīgi, jo vakar mēs netik daudz RPojām, bij viena RP avarija tas arī viss. Ikdienā iesācējs kas trenē un attīsta savu roleplay noRPo 20-60x vairāk nekā Tu vakar vakarā.
Saldi iesaku atkartot RP pielietojumu, darbības.

 

Atbildot: Tu zini ka nebija RP komandas? Visu erpoju kā izbēgu no psihenes, cilvēks video dzēris nebija, tev bija jāstrādā kā policistam nevis mani jāiemet jailā ar kādu slepenu maģiju....... Viss ir skaidri redzams, tu netaisies un negribi atzīties savā pieļautajā kļūdā. Saprotu . Būtu labākais gaidīt kad Kova šo palasīs, jo kā teicu ja neatzīsies tiks iedoti pierādījumi .

Link to comment
Share on other sites

Atbildot: Tu zini ka nebija RP komandas? Visu erpoju kā izbēgu no psihenes, cilvēks video dzēris nebija, tev bija jāstrādā kā policistam nevis mani jāiemet jailā ar kādu slepenu maģiju....... Viss ir skaidri redzams, tu netaisies un negribi atzīties savā pieļautajā kļūdā. Saprotu . Būtu labākais gaidīt kad Kova šo palasīs, jo kā teicu ja neatzīsies tiks iedoti pierādījumi .

Netaisos atzīties, pierādījumus dod cik gribi. Man īsti vienalga kas tur ir vai kā tur nav. Neesi pirmais kuru es sodu par šādu lietu. Kā arī tur vajadzēja RPot darbības lecienā no mašīnas uz mašīnu. Pēctam vel tupa skrēji prom. Administrātors ir domāts lai sodītu RP parkāpējus, nevis IC noteikumu parkāpējus. IC noteikumi šim serverim nemaz nav izveidoti, lūk arī bij tavi pēdējie vārdi. 

Nav jēgas strīdēties ar tevi, jo pats saproti ka RP esi parkāpis, ar draudiem tu gribi lai es atzīstos, ka jails tomēr bij nepaties.. 

 

Vēršu šo tēmu ciet, ja tomēr kādam no administrātoriem ir vēlme te kko apstrīdēt droši var ver vaļā.

p.s Kova sūdzības neizskata.

Viņš viņas pat neskatās.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...