• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Blaine_Steinhauer hack (Hax4Life)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Stivs_Quattros


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Blaine_Steinhauer


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika terra, čalis ar aimu hujarīja, ieslēdzu aiz stūra, skrēju skatīties, čalis uz moča dažas sekundes afk, iziet no afk, šaujam - hp nekrītas, izskatījās pēc lagiem, BET paskatieties, kā šis mūs nošāva (0:07).  :)


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


Tātad, pavērojat, ja tie būtu lagi, parādītos smilšu pulkstenis, bet parādījās TIKAI afk uzraksts, tādēļ nediršat, ka tur nav haki. Kā arī vērojat manu pulksteni - tas neielago, tātad nav lagu, parādījās afk uzraksts, jo mocis ir vagosu, hp jāņem nost tāpat.


http://www.samp.lv/index.php?/topic/47432-bana-apel%C4%81cija-stivs-quattros-nepatiess-bans/?hl=dunn Te redzams tas pats gadījums, kas 0:07.


Lai Krūgers posto, cik saprotu, arī ir kas sakāms.


Lai sūdzību izskata kāda neitrāla persona! (Arvis var pat nelīst, zinu, ka ručī ballas ārā, aizvērsi - taisīšu jaunu)


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Blane vienmēr bijis hakeris tā tas ari paliks. Persōnīgi apliecinu kad esmu redzējis viņa hack lūdzu nevārnojat !

Edited by -=Gold=-
Tev te nau japosto 1wp//-=Gold=-
Link to comment
Share on other sites

Vēlviena tāpati sūdzība? http://www.samp.lv/index.php?/topic/54188-sūdzība-blane-steinhauer-hack/ . 

Domāju te var tc, lēmums šai sūdzībai jau ir izteikts. 

Tev iespējams nelagoja, bet dēļ pluga kas bija ieslēgts un interneta citām vietnēm man gan rādījās šie smilšu pulksteņi jo tas nav iespējams nepaceļot ieroci nošaut tevi . Šāvu jums kamēr rādījās smilšu pulkstenis. Nepostojam te vairāk, tu esi izteicis sūdzību, es esmu atbildējis, gaidam administrātora lēmumu .

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tie nav haki , tīrākie lagi . VIenu brīdi viņš uz moci , bet otru jau kautkur citur 

 

TC

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...