• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administratoru] Zigis_Asmens (Kova, ieskaties!)


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Stivs_Quattros

2. Administrātora niks spēlē : Zigis_Asmens
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 


4. Apraksts par situāciju : Paprasīju, ko nozīmē CK, čalis ne tikai ar zemtekstu pateica, ka skaidrojumu nezin, bet arī pamatīgi uzdirsa. Jautājums - Vai tā vispār drīkst? Manuprāt, OOC insults, jo neko labu viņš ar to "Tava mate" nedomāja.  :rolleyes: Ja pareizi atceros, nav pirmā reize, kad Zigis izrādās.

 

Palūgšu Tālbraucēju nepostot, vienmēr esi viņa pusē, lai arī kādus sūdus savārītu.

Kova, teici, ka pēdējais brīdinājums jau kādu laiku atpakaļ, sanāk, ka te acc off?

 

  • Upvote 9
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos es biju viens admins kas speco karu un tu man uzplijies ar stulbumu

  • Upvote 6
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos es biju viens admins kas speco karu un tu man uzplijies ar stulbumu

Nedirs, on bija Bobs, ja nemaldos, Riffa, vai Raffa, neatceros. Kā arī tu kkādu huiņu vārīji ar džekiem stacijā. Čali, ja tu nevarēji atbildēt, tad vsrēji pateikt, nevis stulbi uzdirst. Varu iemest iepriekšējo reizi, kad arī nemācēji atbildēt, tad neviens nekaroja!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mani tikko jaila iebaza, par neko lowaks. Iemet pierādijumus mana lieta

Edited by Tālbraucējs
+1WP Lieks posts//Tālbraucējs
  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Zigi , cik Tev ir gadi? Nodirst citu vecākus? Cik zemu vēl kritīsi? Šeit jau smird pēc acc off , jo tā darīt nav pieļaujami , mazs bērns  vīrieša ķermenī , tas tu esi.

Edited by Tālbraucējs
+1WP Lieks posts//Tālbraucējs
  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kas tagad traucēja? Kā saprati, ka prasīšu - izgāji afk.

Un te viss paskaidrots, domā, ka tie ir vienkārši burti, nevis termins - Character Kill

http://prntscr.com/6p09bm

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zini ka man obligati tev nav jaatbild katru reizi ka tu papras kas ir termini

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ZIGI ACC OFF!! Uzdirsiens  : TAVA MĀTE vairs nav occ tas ir ultimate pro ooc! un bļe iemācies vnk terminus..!!!! IEMĀCIES!!!!!

Edited by Tālbraucējs
+1WP Posto kur nevajag//Tālbraucējs
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zini ka man obligati tev nav jaatbild katru reizi ka tu papras kas ir termini

Tajā SS tu pats atzinies, ka nezini skaidrojumu. :)

Kā arī tavs darbs ir mācīt RP, vienkārši pārbaudīju, vai tu esi spējīgs un pietiekami zinošs, lai to darītu.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tajā SS tu pats atzinies, ka nezini skaidrojumu. :)

Kā arī tavs darbs ir mācīt RP, vienkārši pārbaudīju, vai tu esi spējīgs un pietiekami zinošs, lai to darītu.

 tu man katru reizi prasis  kas ir termini? unkapec man tev jasak ... tu tak biji admins un tevf ir jazin

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

 tu man katru reizi prasis  kas ir termini? unkapec man tev jasak ... tu tak biji admins un tevf ir jazin

Es taču zinu skaidrojumu, tu arī es admins, tev arī jāzin, bet acīm redzami - nezini. Tev tas ir jāsaka, šis ir RP serveris, tavs darbs ir uzlabot RP, blakus bija vairāki nonRP'eri, iespējams viņi to dzirdētu un to pasakot iespējams kāds no viņiem to izlasītu un tas viņiem palīdzētu turpmākajā spēlē. Prasīšu, nepatīk? Tavs darbs ir atbildēt, nevis stulbi uzdirst.

 

Domāju, ka katrs man piekristu, ka admina viena daļa no darba ir mācīt citiem RP.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šeit es visu saprotu, ka mafbizz, tapēc, īpaši nav laika atbildēt citiem spēlētājiem, bet pēc iespējas, tas arī ir jādara, neatkarīgi no situācijas!

Šajā gadījumā tu varēji viņam vispār neatbildēt, ja pats teici, ka mafbizz, bet tu tai vietā vēl nogaidīji un pateici ''tava māte'', kas īpaši gudri nebija, un tas tiek uzskatīts par insultu + spēlētāja ''pasūtīšana trīs hatas tālāk''...!

Tādā gadījumā jau tu varēji tupa ieiet specā, ja terminus nepārzināji, vai ja prosta tev bija pajāt uz stīvo...! :D

 

Un tas nav pirmais gadījums, kad tu ''pasūti'' spēlētājus, kad toreiz, viens prasīja pēc reālas palīdzības. nu bļin.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Zini ka man obligati tev nav jaatbild katru reizi ka tu papras kas ir termini

 

Vispār jau ir - http://prntscr.com/6p0ipc

Paskaties komandas uzbūvi un to pienākumus !  - http://www.samp.lv/index.php?/topic/40377-samplv-komandas-uzb%C5%ABve-un-pien%C4%81kumi/

Tas jau ir pārāk tālu . Ja jau Tev nebija laika atbildēt viņam kas ir CK , tad būtu to ignorējis , bet ne rakstījis ''Tava māte'' tas jau ir pārāk dziļi sirdī aizskarošs apvainojums un kur nu vel no servera administrātora . Daudz brīdinājumi Tev doti un vienmēr bijusi pēdējā reize , bet šī diezvai būs tā pēdējā . 

Diez vai Tev patiktu spēlēt serverī ,kur paši administrātori apvaino vecākus .

Teiciens - Vīrišķīgs cilvēks aizvainojumu necietīs, bet cildens cilvēks nevienu neaizvainos.

Tieši uz šo situāciju balstīts .

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir - http://prntscr.com/6p0ipc

Paskaties komandas uzbūvi un to pienākumus !  - http://www.samp.lv/index.php?/topic/40377-samplv-komandas-uzb%C5%ABve-un-pien%C4%81kumi/

Tas jau ir pārāk tālu . Ja jau Tev nebija laika atbildēt viņam kas ir CK , tad būtu to ignorējis , bet ne rakstījis ''Tava māte'' tas jau ir pārāk dziļi sirdī aizskarošs apvainojums un kur nu vel no servera administrātora . Daudz brīdinājumi Tev doti un vienmēr bijusi pēdējā reize , bet šī diezvai būs tā pēdējā . 

Diez vai Tev patiktu spēlēt serverī ,kur paši administrātori apvaino vecākus .

Teiciens - Vīrišķīgs cilvēks aizvainojumu necietīs, bet cildens cilvēks nevienu neaizvainos.

Tieši uz šo situāciju balstīts .

Kur tur apvainojums? to ka pateicu "Tava mate" kas tur tads?

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses tas ir jau apvainojums,bet no otras puses tā viņš jau neteica ka tava māte ir s*** vai l*** viņš vienkārši pateica tava māte...

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses tas ir jau apvainojums,bet no otras puses tā viņš jau neteica ka tava māte ir s*** vai l*** viņš vienkārši pateica tava māte...

Es tak teicu - Tu neposto, lūdzu.

Tas bija uzbrauciens, es - kas ir CK, viņš - Tava māte

Ja tas nav insults, es esmu balerīna, viņš reāli mani pasūtīja, lai arī viņam bija jāizskaidro tas, ko es prasīju!

100%, ja es pateiktu - Tava māte, es saņemtu banu par OOC insultu, bet Zigis jau mums krutais vecis viņš jau drīkst.  Mani tas aizvainoja.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu hujzin... itkā smuki nebija ar to uzdirsienu betnu tu vislaik uzplijies un brīžam jau apriebjas,tāpēc arī zigi saprotu. daudzi viņu heito un tā.. bet viņš ir normaals frukts. kgan nevajadzēja tev tā atbildēt bet nū par šo acc neņems nost,labākajā gadijumā pāris dienas lai pasēž zem bana. bet nu jāa.. tpc arī saprotu zigi. tās ir manas domas. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wow, wow, wow, Stīv, tu domā ja dabūsi Zigi nost no acc tad tevi pieņems? 

 ( Kad sapņo aizver actiņas.  :huh: )

 

OCC insults būtu ja šita ierakstītu occ čata? - Your mom Character Kill ?  :b_fresse:  

Kāda jēga atbildēt  viņam tev, ja jau tu esi bijis admins krietnu laiku, un visus RP terminus zini .. ( Vnk gribēji uz muļķi paķert, a viņš nopietns cilvēks un viņam nav laika atbildēt uz muļķīgiem jautājumiem.. )  

 

 

100% tu būtu Ziga vieta, tu tā tapat būtu darijis.  :pff:  

Edited by Pavļiks.
Tev šeit nav jāposto.1wp//Pavļiks.
  • Upvote 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wow, wow, wow, Stīv, tu domā ja dabūsi Zigi nost no acc tad tevi pieņems? 

 ( Kad sapņo aizver actiņas.  :huh: )

 

OCC insults būtu ja šita ierakstītu occ čata? - Your mom Character Kill ?  :b_fresse:  

Kāda jēga atbildēt  viņam tev, ja jau tu esi bijis admins krietnu laiku, un visus RP terminus zini .. ( Vnk gribēji uz muļķi paķert, a viņš nopietns cilvēks un viņam nav laika atbildēt uz muļķīgiem jautājumiem.. )  

 

 

100% tu būtu Ziga vieta, tu tā tapat būtu darijis.  :pff:  

ZBIS attieksme Zigi.! :D Te nu mēs Redzam LOJĀLO SAMP ADMINISTRĀCIJU! Negatīvi posti tiek Warnoti, un nedaudz aiztavoši posti Nē, kgan viņš ir tik pat NEtiesīgs postot šeit kā Es, bet poh Warnu es saņēmu viņš nē. :D:D Bļē BĒĒĒĒĒĒRNI!!!!!!

Edited by Tālbraucējs
+1WP Lieks posts//Tālbraucējs
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ZBIS attieksme Zigi.! :D Te nu mēs Redzam LOJĀLO SAMP ADMINISTRĀCIJU! Negatīvi posti tiek Warnoti, un nedaudz aiztavoši posti Nē, kgan viņš ir tik pat NEtiesīgs postot šeit kā Es, bet poh Warnu es saņēmu viņš nē. :D:D Bļē BĒĒĒĒĒĒRNI!!!!!!

Plus ja vinam nepatik post vins dislike spiez! Jau sen daudzi meigina atnemt vinam acc jo vins neiederas sini serveri pie adminiem! Daudzas reizis vins ir parkapis notiekumus un par to sudzibas bija, bet ko kova? Tak pajat sim- Zigis tak tam dr.lv ir nedrikst vinu aiztikt! Ja kovas attieksme nemainas pret zigi tad *** mums te vsp jaspele?? Un zigi! tava mate var but aizkarosi jo tu 30 gadus vecs vecis apdirs 17(mans minejums) gadu veca zena vecakus! + Kur zigi prats! Tak jau 30 gadi un uzvedas ka 15 gadigs! Sen jau vajadzeja pieaugt!

Edited by Tālbraucējs
+1WP Posto kur nevajag//Tālbraucējs
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wow, wow, wow, Stīv, tu domā ja dabūsi Zigi nost no acc tad tevi pieņems? 

 ( Kad sapņo aizver actiņas.  :huh: )

 

OCC insults būtu ja šita ierakstītu occ čata? - Your mom Character Kill ?  :b_fresse:  

Kāda jēga atbildēt  viņam tev, ja jau tu esi bijis admins krietnu laiku, un visus RP terminus zini .. ( Vnk gribēji uz muļķi paķert, a viņš nopietns cilvēks un viņam nav laika atbildēt uz muļķīgiem jautājumiem.. )  

 

 

100% tu būtu Ziga vieta, tu tā tapat būtu darijis.  :pff:  

Tu izliecies, vai tiešām vienkārši nedomā?

Cik ilgi es esmu teiksim tā - karojis pret Zigi? Tikai tagad sāku?

Viņa darbs ir mani konsultēt, kā arī palasi postus uz augšu, viņš to izskaidrojot iespējams kādam mazajam lvl palīdzētu.

Savā adminēšanas laikā daudziem radīju vismaz kaut kādu nojautu par RP, bet Zigis totāli pasūta.  :pff:  Tava māte - viņš ar to aut ko labu domāja? Piedod, bet ja tu tiešām domā, ka tas nav insults, ar ko Tu domā savos ~20 gados? 

 

Un bļad, Tālbraucēj, ja warno visus - tad warno visus, nevis tikai kaut kādus īpašos, BadBoy ieskaitot!

 

P.S. BadBoy, Pareizi jāraksta "tāpat" un "darījis"

Link to comment
Share on other sites

WOW! Zigis ielicis Singnu kur redzams ka vins ir labs puika cip ka palidz! Zigi BLE TAK BEIDZ VIENREIZ SITO HUIJNU DZIT AR SAVIEM ATTAISNOJUMIEM! Tas pats bija ka hakoji un patom pat meti vid foruma ka nav hack vairs! Tak esi normals un beidz attaisnoties!

Edited by Pavļiks.
Tev te nav jāposto.1wp//Pavļiks.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...