• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Krāpšana


Recommended Posts

Es pasūtu foruma naudu 1 milejonu man nepienāk, domāju ka es esmu kautko sajaucis atkal pasūtu 1 milijonu atkal nepienāk. Ja jūs nevelaties "Latvijas Valsts policija" iesniegumu par krāpšanu tad adodat man manus 14 eiro ko es samaksāju. Ja ne tad sekas buss ļoti skarbas. Jo ta ir jau krāpšana un par to var uzsākt krimināl lietu. Par to draud ļoti lieli sodi. Un es iešu lidz galam lai atgūtu savu naudu. Un vel morālo kompensāciju. Pierādījumi man nav. Bet man ir liecinieki kas redzēja ka es pasūtu un kas redzēja ka nepienak. Ja negribat sūdus tad labak samaksājiet.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pēc vārda ''buss'' jau sapratu ka nekā nebūs.Tik pat labi tu no mums te krāp kaut ko, kā varam zināt?Varbūt tev uz konta tā nauda ir, vai piemēram, saņēmi un uzliki toties tagad mums smadzenes skalo lai izkrāptu mums attiecīgu naudas summu.Un ņem vērā, ka par SMS veikalu atbild suncore.lv, kuriem tā visa bodīte pieder, respektīvi par to atbildību nes tieši viņi.

Link to comment
Share on other sites

1. aizsūti Īpašniekam [Antonio_Kova] Savu tel. numuru,operētoru un kodus. Protams pa Pm

Edited by Pavļiks.
Tev šeit nav atļauts veikt ierakstu.1wp//Pavļiks.
Link to comment
Share on other sites

Pēc vārda ''buss'' jau sapratu ka nekā nebūs.Tik pat labi tu no mums te krāp kaut ko, kā varam zināt?Varbūt tev uz konta tā nauda ir, vai piemēram, saņēmi un uzliki toties tagad mums smadzenes skalo lai izkrāptu mums attiecīgu naudas summu.Un ņem vērā, ka par SMS veikalu atbild suncore.lv, kuriem tā visa bodīte pieder, respektīvi par to atbildību nes tieši viņi.

Mazo puisit pirms raksti foruma mammas pienu no lupam notīri, jo tu baigi gudro centies telot bet tev tas nesanāk

Edited by Pavļiks.
Muti nepalaid, netēloju gudru.
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

1.Dēļ 14 eiro tev tur kriminālietu nekādu nesāks,un ja pat sāks tev sanāks iztērēt vēl vairāk naudu.

2.Tas varbūt dēļ sms shop hosta,vai talmīdzīgi.

3.Ja tu biji IG kamēr pasūtīji naudu tad pats vainīgs.

4.Runā ar Antonio_Kova par šo visu..

Link to comment
Share on other sites

Mazo puisit pirms raksti foruma mammas pienu no lupam notīri, jo tu baigi gudro centies telot bet tev tas nesanāk

Laikam gan kāds cits mētā gudru.Krimināllietas neiesāk no tādām summām par šitādu padarīšanu.Otrkārt, ej labāk tad sūdzies par suncore.lv, nevis mums, SAMP.LV.Mēs nenesam atbildību par tevis zaudēto naudu, to dara suncore.lv.Ir kādi jautājumi?Sazinies ar viņiem nevis mums skalo smadzenes.Īpašnieks nav tas kurš tev dancos apkārt, paša vaina ka neesi spējīgs vieglā veidā nopelnīt spēlē naudu, triec naudu uz virtuālām un nevajadzīgām lietām, kā arī kā jau augstāk minēju, nevaino mūs.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...