• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Costa_Makaveli hp hack


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Stivs_Quattros


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa_Makaveli


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika terra, braucu, ieslēdzu frapsu, šis sašāva mašīnu, pieskrēju tuvāk, 0:26-0:31 divas reizes trāpu, ne reizi hp līmenis nenokritās.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


 


  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

stīv tu gan trax, tik šaut nemāki :D

Droši, bet vienīgais cleo ir dļa selfijiem :wub:

Goldiņš jau redzēja, kā es tajā terrā sprāgu visslaik nost

Bet sākumā es taču tev arī trāpiju un hp tev nost nenāca. :O

Edited by Tālbraucējs
Ir tev HP HAX,tu aizgāji ar hackiem,un atnāci ar hakiem...
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ķipa izskatas ka ir HPhaks. tu trāpīji ja nemaldos 3 x , bet hp palika. lai skātās kāds cits

Edited by Jackiee
Costam tak nevienu lodi netrāpija,ja trāpitu viņš izkustētos
Link to comment
Share on other sites

0:27, 0:29 redzams, ka trāpu, Jackiee, nedirs, ok? Ne vienmēr izkustās. ;)

 

 

stīv tu gan trax, tik šaut nemāki :D

Droši, bet vienīgais cleo ir dļa selfijiem :wub:

Goldiņš jau redzēja, kā es tajā terrā sprāgu visslaik nost

Bet sākumā es taču tev arī trāpiju un hp tev nost nenāca. :O

 

Ar emku nāk mazāk nost, to tev vajadzētu zināt. Paskaties uzmanīgāk manu hp, minimāli samazinājās pēc pirmajām divām emkas lodēm.

Link to comment
Share on other sites

0:27, 0:29 redzams, ka trāpu, Jackiee, nedirs, ok? Ne vienmēr izkustās. ;)

 

Ar emku nāk mazāk nost, to tev vajadzētu zināt. Paskaties uzmanīgāk manu hp, minimāli samazinājās pēc pirmajām divām emkas lodēm.

Tālbraucēj žēl man tevis, ja tu tā domā, ja es būtu nācis ar hackiem, tad par  to būtu runāts jau agrāk un kāds jau būtu to pamanījis, bet nē es nenācu ar hackiem, jo esmu takā mainījies un jā.

 

Cepums gan Jackiee, jo trāpot izkustas un ir tas prikols, ka izšaujot pirmās divas - trīs lodes hp nenonāk nost, to pašu es prikolā pārbaudiju uz vairākiem, ierāvu galvā, pa ķermeni, hp nepakustējās un ķermenis arī, sāku ķērkt lai islēdz hp, nākošajā šāvienā jau hp nonāca nost, takā nevaig pļūtīt daudz, ā un vēl kautkā dīvaini, ka no sākuma mani ķipa izkiko par afk kautgan es skraidiju pa terru, tālāk ejot iekšā man atbrauc viens vagosietis, ķipa dmot, bet ne sūda nejēdza un nosprāga, bet pa to pašu laiku, jau vagosi iespamoja terru, kautkā strange, dada. Un starpcitu, vēl kas, kad skraidiju pa to pašu jumtu, kurā esmu redzams video šāvu pa čalīti kas skraidija aiz tās sienas, kas tuvāk gym ķipa tās garās, kura tālāk ved uz manu hood, tur čalis pietupies izleca ārā un es pa viņu divas pilnas atveres izbēru, nenomira, šis ielīda atpakaļ, jeļi pārlādēju šis jau atkal līda ārā un bēra pa mani, tad arī neviena lode no aptveres viņam neko neizdarīja, kā tad tā ? + vēlviens no CF, jums palīdzēja terrā , vienreiz uzspēja mani nošaut, bet otreiz kautkā nesanāca, tapēc jā. + vēl kas, ar fraps filmējot, tev FPS krītas un izredzes uztaisīt šāvienu, kas norautu man hp n shit ir mazākas, ja vienīgi tev nav kāds ohuel ultraa gaming pc.

Link to comment
Share on other sites

Costa_Makaveli - Hp Hack + noņemts līderis - 333 dienu Bans

Šoreiz būs skarbāk , priekškam mums tādus līderus , kuri hako ?

TC

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama. NAv tur HP hax

TC

Edited by PoFo*
Līderis paliek. //Bob
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...