• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdziba* par [NonRP,CS]


Recommended Posts

dpqdoai6i45dfjlurjsa.png


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ugis_Van_Moore


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Edgars_Zivtins


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :nonRp zavaigznes + CS


4. Kā vainas dēļ tas notika : Vagos grupas biedra


5. Pierādījumi par Pārkāpumu:https://www.youtube.com/watch?v=SH_x7yiUpYc&feature=youtu.be


 


dpqdoai6i45dfjlurjsa.png


P.S. Video nav redzams ka es viņiem paradu savu pasi vai pasaku savu vārdu lai viņi liktu man zvaigznes!


+ viņi teica ka viņiem ir [videoreģistrātors], es gribetu redzet to momentu kā es "nobraucu" to cilveku.


Pēc noteikumiem ja 24 h nav pieradijumi, viņš pats izcieš sodu!

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es rakstu Zivtiņa vietā, viņam nemaz nav foruma profila. :D

 

Karočē tev uzmet visu kā vajag ar RP zvaigznes un tu vēl bļauj MG, nonRP? Njā tā jau te visi dara. Pat drošvien neizlasīji viņa /me un /do komandas. 

Viņš tak uzrakstīja visu kā vajag, tur MG nekādi nevar būt. Un arī ar RP bija rokudzelži, pats vēl patini augstāk un visu varēja redzēt. ;d 

 

Un šeit tev pašam nonRP, PG - sēdi saslēgts rokudzelžos mašīnā un braucot garām izārstē cilvēku bez RP. 

Beigās tevi ātri iejailoja, jo baidījās ka neizej ārā no servera, jo taču Tu visu ceļu bļāvi ka nonRP. Un tur vispār nav nekādu pārkāpumu. 

 

Pats nejēdz noteikumus un liek sūdzību + nahujam tu ka biji policijas mašīnā neko neeRPoji? Sajūtas? Kaut vai kas atrodas kabatās?????? No mentiem Tu gaidi perfektu RP, bet pats tajā pašā tu laikā neeRPo vispār!!! Un šajā gadījumā gandrīz arī bija perfekts. :DDDDDDDDDDDD

 

Edit:  Kā teici "P.S. Video nav redzams ka es viņiem paradu savu pasi vai pasaku savu vārdu lai viņi liktu man zvaigznes!

+ viņi teica ka viņiem ir [videoreģistrātors], es gribetu redzet to momentu kā es "nobraucu" to cilveku.

Pēc noteikumiem ja 24 h nav pieradijumi, viņš pats izcieš sodu!" 

 

Ne jau obligāti tev jāpasaka pašam vārds vai pase jāparāda. Pēc transportlīdzekļa numura to var pateikt. Gan nomas, privātajām un arī viegli organizācijas mašīnām ja viņas ir valsts.  Un pierādījumi re tavs video ir, ka viņiem viss ir ar RP. 

 

Un šī jau ir kā OOC sūdzība. Ja būtu policijas sadaļā kā IC sūdzību tad tu to video varētu varbūt pieprasīt. Lai gan bija 3 aculiecinieki. 

 

Edited by PoFo*
Nevārnot.//Bob
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...