• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

JOHN GOLD sudziba.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Versus_Cobra

2. Administrātora niks spēlē : John_Gold
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

http://tinypic.com/view.php?pic=33y6sdw&s=8#.VSKlKfnF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=73hymc&s=8#.VSKlV_nF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=wmxxk&s=8#.VSKmB_nF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=al16r5&s=8#.VSLLKvnF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=xefk7c&s=8#.VSLH9PnF-AQ

________________________________________________

si dala ss ir no man pazistama ko vins rakstija reporta.

http://tinypic.com/view.php?pic=2807bjb&s=8#.VSKn_PnF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=14cxyd0&s=8#.VSKoQvnF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=308h6cy&s=8#.VSKoZ_nF-AQ

http://tinypic.com/view.php?pic=2psmxhi&s=8#.VSKokPnF-AQ

_________________________________________________

4. Apraksts par situāciju : tatad vis sakas kad aiztaveju fab no visam zurkam hop mani ieliek jaila john gold par dm pirms kara viss bij ar rp protams sitais gudrinieks katras divas sekundes attira chatu lai nevaretu noscreenot nu labi pec paras sec izlaiz ara un uzraksta kluda nu labi katram kludas gadas tad skatos iebruk ferma columbiesi braucu uz fermu hop atkal jail uz 5400 sec iemesls nonrp kads tev vel non rp kara laika... nu labi pienjemsim tad vel pec kada laicinja mums pasaka neradities ferma lai kolumbiesiem vnk ta bizzu adotu kada sakara ta kolumbiesiem ja bizz bija amerikanu un kad mes meignajam visu noskaidrot ar so vis vareno adminu vins vienkarsi ateicas paskaidrot un saprast un kickoja ara speletajus no italian maffija ar iemeslu neraudat. 

DAZI SS trukst jo sitais te admins attira chatu katras piecas sekundes bez iemesla pasaka ka reklama kaut vai tadas nemaz nebij !

 

atvainojos par kludaino tekstu...  

 

visi kas ir IM var drosi postot jo bij iesaistiti autora atlauja. ar cienu cobra.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc kādam 2sec? Ko tu murgo.. labi ja divas reizes attīriju čatu kad ienāca un stacijā noreklamēja. Uzreiz attīriju čatu. Runājkt par to jailu.. tur rukāja wep pārliecinājos tpc ari izlaidu un uzskatiju par aizstāvēšanu fabrikas.. bet tā,ja gribēju varēju uzskatīt kā pirmakara dm. Tākā šaubos.. un hujzin ko ar tiem ss gribi panākt.. brīžam riffu iesaisti,brīžam mani. Un kikoju jo bija jaadod Ferma CF. Tākā jā. :)

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

melot tu vari visiem pec kartas bet zini ka ta nau patiesiba attiriji chatu vairakas reizes. ko es ar ss gribu panakt to ka tu boja speli ar saviem vienkarsajiem jailiem kuros met bez iemesla vairaks reizes pazaudeju wepus plus vel kara laika... ja nezini kad jailot un iemeslu ludzu atsakies no sava amata.  plus kops kuriem laikiem ferma ir piederejusi columbiesiem tad kada rata tu te pirinies ar saviem columbiesiem izskaidro man (amerikanis 1 bij online tad vareja vnk dot vinjam atpakal)  ? kikoji playerus ara kad vinji ar tevim meiginaja sarakstities un uzprasit tavu pamatu uz tavam ricibam uz kuram iemeslu tu vnk ateicies atbildet. no jaila izlaidi tu un ar savu galvu pfft ka tad tev uzrakstija ka tu vnk nemaki lietot savas admina pieejas ''TAKA JA''

 

 

rekur ar sarkaniem burtiem uzrakstisu ko tu no IG vel lidz sim bridim nesi sava galva ienemis 

 

KADA RATA FERMA IR JADOD CF ?!?! 

 

ceresim tagad ieraudzisi. Ta jau vien ir redzams ka no IG playerus ignore... gaidu tavu izskaidrojumu ka jau teicu american bij online taka savu lame excuse vari nerakstit vnk paskaidrojumu kapec ? 

ferma originali piedereja amerikaniem ko tava milota mafija CF.  1v8 nemaceja panjemt pret 1 parastu amerikani kauns kauns...

un man likas kad adminiem vaidzetu padarit speles laiku labaku lai vairak speletaji naktu seit samp.lv community nevis otradak del tadiem ka tu pamestu ;// bet tas jau pec statiem ir redzams agrak bij 100+ playeri tagad knapi 50 zhel zhel...

 

 

ar cienu cobra.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak bezspēcīgi ko darīt Golds ir golds. :D Veljoprojām grauž ka kāds iztīrija viņa 30k Warehousu.! :D Un nevar atdzīt to ka  CF vnm ir bijusi nūģu mafija. :D

Edited by Certified Goon
Tev te nav jāposto//1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

melot tu vari visiem pec kartas bet zini ka ta nau patiesiba attiriji chatu vairakas reizes. ko es ar ss gribu panakt to ka tu boja speli ar saviem vienkarsajiem jailiem kuros met bez iemesla vairaks reizes pazaudeju wepus plus vel kara laika... ja nezini kad jailot un iemeslu ludzu atsakies no sava amata.  plus kops kuriem laikiem ferma ir piederejusi columbiesiem tad kada rata tu te pirinies ar saviem columbiesiem izskaidro man (amerikanis 1 bij online tad vareja vnk dot vinjam atpakal)  ? kikoji playerus ara kad vinji ar tevim meiginaja sarakstities un uzprasit tavu pamatu uz tavam ricibam uz kuram iemeslu tu vnk ateicies atbildet. no jaila izlaidi tu un ar savu galvu pfft ka tad tev uzrakstija ka tu vnk nemaki lietot savas admina pieejas ''TAKA JA''

 

 

rekur ar sarkaniem burtiem uzrakstisu ko tu no IG vel lidz sim bridim nesi sava galva ienemis 

 

KADA RATA FERMA IR JADOD CF ?!?! 

 

ceresim tagad ieraudzisi. Ta jau vien ir redzams ka no IG playerus ignore... gaidu tavu izskaidrojumu ka jau teicu american bij online taka savu lame excuse vari nerakstit vnk paskaidrojumu kapec ? 

ferma originali piedereja amerikaniem ko tava milota mafija CF.  1v8 nemaceja panjemt pret 1 parastu amerikani kauns kauns...

un man likas kad adminiem vaidzetu padarit speles laiku labaku lai vairak speletaji naktu seit samp.lv community nevis otradak del tadiem ka tu pamestu ;// bet tas jau pec statiem ir redzams agrak bij 100+ playeri tagad knapi 50 zhel zhel...

 

 

ar cienu cobra.

pilnīgs bezsakars vecais... :D labi es beikšu te postot jo neredzu jēgu un zinu,kad te nekas nebūs jo reāli hujņu neesmu taisijis.. lai izsakās kolēģi. :)
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Gold sudus savarijis un tagad velas lai kads cic tevi velk ara tu vel jo projam man nesi atbildejis KADA VELNA PEC FERMA IR JADOD CF ? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļe kā kāda? AM bija viens on.. kuru mēs bļe nemaz fabrikā neielaidām.. un es jutu kad būs sūdi jo reāli visi ap dermu bijāt. Kā bija pēdējās sec visi iemaucāt un nopizģijāt.. a AM nevija tur tuvuma. Tpc jā.. vienojos ar adminstrāciju un nolēmām kad būs jaadod bizz. Betjūs hakeri aka krekeri vakar atkal nobugojāt. ;S

PS veiksmi tev mano heitot.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bet biz ir jadod AM nevis CF taka vari man te neliet ok ? es tevi ne heitoju vnk gribu lai tu butu godigs :) nevis labs tikai pret CF 

Link to comment
Share on other sites

Gold, tiešām pasaki kapec ferma būtu jāatdod CF? Šo te īsti nesaprotu. Ar kuriem kolēģiem to tu apspriedi? 

Kapēc tu kiko cilvēkus ārā, kad reportā tev uzraksta jautājumu? Tev ir uz visiem jautājumiem jāatbild.

Tu esi labs kolēģis, bet reizēm tavas spriešanas spējas aizēno tas, ka CF ir tva mafija un tu bieži mēģini izručīt savus draugus ārā.

http://prntscr.com/6qyoxx 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es biju tas amerikānis, kas 1v10 CF iztīrija fermu, taču notikās tā, ka es biju izgājis no zonas, jo tie CF mauca stāvošu ārpus un nācās pašam iziet, kolīdz izgāju, zonu ieguva IM mafija, nevēlos taisīt sūdzības, jo man labāk tīk, ka bizness ir IM nevis adminu mafijai CF. Es kā tiku fermā, tā tur stabili -10 bija, tapēc admin Gold, beidz dirst. 

 

 

Ā un tajā otrajā karā, es būtu piedalījies taču man bija pazuduši skilli un tapēc aizgāju šaut 1.6, ja fermu kādam ir jāatdod, tad tikai man.

Edited by Pavļiks.
Ja arī biji liecinieks, tad pierādījumus studijā lūdzu.1wp, nav tev šeit jāposto.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gold, tiešām pasaki kapec ferma būtu jāatdod CF? Šo te īsti nesaprotu. Ar kuriem kolēģiem to tu apspriedi? 

Kapēc tu kiko cilvēkus ārā, kad reportā tev uzraksta jautājumu? Tev ir uz visiem jautājumiem jāatbild.

Tu esi labs kolēģis, bet reizēm tavas spriešanas spējas aizēno tas, ka CF ir tva mafija un tu bieži mēģini izručīt savus draugus ārā.

http://prntscr.com/6qyoxx

 

reāli bobiks,rafgiks,riffa.. nshit pat redlerc zināja kā arī zigis... tu pēdējā laikā aktīvs neesi tpc arī nezināji.. un nejau es viens to nolēmu kad būs jaadod ferma CF.. vienā ss arī redzams riffa kad saka tā.. jo reāli zināms kad CF būtu paņēmuši fermu.. bet nu. :) labi kkpd jo reāli gribēju kā labāk un visi zināja par to atdošanu. Un tur nav nekaads sakars kad cf ir mans... mayers tur vada un es pat tur neeju. :*
  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

reāli bobiks,rafgiks,riffa.. nshit pat redlerc zināja kā arī zigis... tu pēdējā laikā aktīvs neesi tpc arī nezināji.. un nejau es viens to nolēmu kad būs jaadod ferma CF.. vienā ss arī redzams riffa kad saka tā.. jo reāli zināms kad CF būtu paņēmuši fermu.. bet nu. :) labi kkpd jo reāli gribēju kā labāk un visi zināja par to atdošanu. Un tur nav nekaads sakars kad cf ir mans... mayers tur vada un es pat tur neeju. :*

bet smiekligi ir tas kad cf viens amerikanis iznesa visus plus online bij tikai riffa un tu :* taka saubos ka tu jebko apspriedi ar visiem tiem minetajiem adminiem :) tatad tu nolemi mafijai kura zaudeja 1v10 un 1 italis ielida un panjema talak adot bizzu kadas narkotikas tu un bobiks,rafgiks,riffa.. redlerc  zigis.ir lietojushi pasaki man ludzu ? jums viena ome kaut ko teja nau salikusi ? :DD ka ari tu netbildeji uz adminstratora imperators jautajumu ''Kapēc tu kiko cilvēkus ārā, kad reportā tev uzraksta jautājumu?'' tiesam nau jau brinums vairak, tev 100 un 1 jautajums lido gar ausim...

 

tavi vardi ir vnk ABSURDS !!!

 

tiesam var redzet ka esi vnk nopircis acc nevis player base ir gribejusi tevi :D tu esi joks admina terpa ;) no offense just truth 

Link to comment
Share on other sites

bet smiekligi ir tas kad cf viens amerikanis iznesa visus plus online bij tikai riffa un tu :* taka saubos ka tu jebko apspriedi ar visiem tiem minetajiem adminiem :) tatad tu nolemi mafijai kura zaudeja 1v10 un 1 italis ielida un panjema talak adot bizzu kadas narkotikas tu un bobiks,rafgiks,riffa.. redlerc  zigis.ir lietojushi pasaki man ludzu ? jums viena ome kaut ko teja nau salikusi ? :DD ka ari tu netbildeji uz adminstratora imperators jautajumu ''Kapēc tu kiko cilvēkus ārā, kad reportā tev uzraksta jautājumu?'' tiesam nau jau brinums vairak, tev 100 un 1 jautajums lido gar ausim...

 

tavi vardi ir vnk ABSURDS !!!

 

tiesam var redzet ka esi vnk nopircis acc nevis player base ir gribejusi tevi :D tu esi joks admina terpa ;) no offense just truth 

Da noteikti. :D un kikoju tpc kad reāli lieki reporti + jā... riffa arī lika. N tā. ;s Pfe acece neesmu pircis,tākā pis taisni ar savu pirkšanu.. kā jūs sakat kkpd ko saki. :) Un zināms kad nebija tikai viens Im.. bet gan kādi 5-6. Un to AM kolumbieši tīri iznesa. Bet nu jā... vienmēr taisnība būs parastam spēlētājam,ne adminstrācijai. Tas ir pilnīgi normāli.

Edited by Pavļiks.
Biedru apvainošana.1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Da noteikti. :D un kikoju tpc kad reāli lieki reporti + jā... riffa arī lika. N tā. ;s Pfe acece neesmu pircis,tākā pis taisni ar savu pirkšanu.. kā jūs sakat kkpd ko saki. :) Un zināms kad nebija tikai viens Im.. bet gan kādi 5-6. Un to AM kolumbieši tīri iznesa. Bet nu jā... vienmēr taisnība būs parastam spēlētājam,ne adminstrācijai. Tas ir pilnīgi normāli.

Nu beidzi, nekādi CF neiznesa mani, pilnīgi solo atvācu visus, kas bija kājiniekos, pats nomiru varbūt divas reizes, kad jūs maucāt stavošu DB :( Tevi attiecīgi derētu sodīt, manuprāt, acc off, jo skatos baigi daudz hujņu dari un melot tev patīk, puik.

Edited by Pavļiks.
Tev nav šeit jāposto.1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tevi neviens par idiotu nau apsaucis jaunekli... tad tu lej kad maf bizz ir jadod CF bez iemesla tagad tu lej kad maff bizza bij vairaki itali tatad tu tik tiko atsaucies ka tu ka admins kurs bija online ateicies darit savu darbu un padzit italus vai pareizi sapratu ? ludzu paskaidro ko tu darija taja bridi. tatad ferma  itka ir bijusi 5-6 itali '' pec taviem vardiem john gold'' tatad tu ka admins vienkarsi veroji ka itali trauce maff bizz tik tiesam ? ? ? 

 

reporti nau lieki ja speletaji grib kaut ko uzinat vai grib lugt adminstratora palidzibu bet tas jau nau man jaspreiz ;)

 

qoute ''Un zināms kad nebija tikai viens Im.. '' kads tev vel IM kars par fermu bij AM pret CF 

 

 

ss ja gadijuma tu izdzes savu postu ;) http://tinypic.com/view.php?pic=2090io1&s=8#.VSaoHfnF-AQ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...