• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Megasūdzība par vagosiem....


Recommended Posts

Kas par megasūdzību? Nu karoč man un visiem pārejiem kuri cieš no VG ir apnikuši viņu haki, DMošana un viss pārejais...

Tāpēc iemetīšu sūdzību, par pilnīgi visiem pēdējā laika VG savārītajiem sūdiem..

Ir divi varinati kā labot situāciju...

1.Izmest visus VG izlēcējus

2.Warnot vai noņemt līderi stīvelim...

 

Nu ko? Lai sākas jautrība...

Visas sūdzības taisīšu GSG vārdā

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Costa_Makaveli, vēl izskatās ka skairijs kko pārkāpa

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Hax un skairijam NonRP

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG un BG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

 

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jackiee_Gold

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : QS, DM, SK un NonRP

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Daniels_Stiflers

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : CarDM

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

 

Vispār manu busu arī Stiflers sašāva, aizmirsu tad ieslēgt fraps

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Gvido_Zeltins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HP Hax

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

No GSG un manas puses tur nav DM, jo nepamanījām ka VG jau nobugoja terru, vispār Gvido viens to izdarīja...

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon_World 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Palīdzēja VG terrā ar hakiem...

4. Kā vainas dēļ tas notika : Pasaules

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

Būs 2

 

 

Kā arī SS kas pierāda ka tas bija pasavlē:

nqxqslkhe0p2fbjljwi.png

 

Un SS, ka VG clistu izrubījuši..:

h0axzdmpfmj398um7h8v.png

Vienā video redzams ka Bruce iespamoja...(ja neticat ka tas bija arī no rīta, tad paskatās ka pasavle un spencers on..)

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : VG

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Kko pišas mūsu hoodā nepatēmu

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jon_World

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM, CS utt.

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : GSG

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Amigo_Halsey

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM, CS

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

Vēl šitajā video keenanam mixiņš...

 

 

 

Pārējās pēdējo dienu sūdzības par VG(ganjau kādu izlaidu):

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54625-s%C5%ABdz%C4%ABba-gvido-zeltins-hphax/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54508-s%C5%ABdz%C4%ABba-costa-makaveli/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54594-s%C5%ABdz%C4%ABba-hakeris-costa-makaveli/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54585-s%C5%ABdz%C4%ABba-atkal-vg/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54591-s%C5%ABdz%C4%ABba-atkal/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54592-kr%C4%81sot%C4%81js-edijs-un-vecais-buks-pasaul%C4%93ns/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54584-s%C5%ABdz%C4%ABba-par-jon-world-zelt-oblig%C4%81ti-ieskaties/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54580-sudz%C4%ABba-vagosi/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/54566-s%C5%ABdz%C4%ABba-lsv/

 

Par Goldu bija slinkums likt sūdzību linkus, bet par viņu sūdzību ka plaīdz VG un met jail tikai GSG netrūkst...kā arī ir nobanojis nepatiesi dažus un forumā par 1 lamuvārdu nosuspendoja uz mēnesi...tas ir normāli?

 

ā, aizmirsu gandrīz, miedziņš arī hako...

https://www.youtube.com/watch?v=y2DEQJuKhX4&feature=youtu.be

 

 

Ja nu tur video autors jebkurā video ir ko pārkāpis, tad saku to ka par to neesmu atbildīgs, nevienu video neuzņēmu...man GSG grupa pa skypu sadeva lēerumu video....

 

Vēl kas, jebkurš GSG biedrs te var postot, jo visi čista no GSG tika iesaistīti kaut vienā no šiem video....

Par VG to pašu var teikt xD

 

Bet iesaku izmest no VG visus šitos izlēcējus un banot tos kurus vajag...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pieradi,ka es lidoju!  

 

Teikt es varu ko es gribu. :)

Tu biji vienīgais ar woozy skin on...bet terrā paļubē palīdzēji, tas sodāmi...

uz 365 tevi nenoķert, pārāk gudrs *****

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

lol + man tpt bus uz 365 , bet unbanu dabūšu. :b_love3: :wub:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija IC iemesls, tu mūsu hood šaudijies! Bandas mēdz karot:) 

Nu ko tu vari dirsti? Neesmu to darījis, pat ja būtu tev pierādījumu nav, pats vēl iepriekš minēji ka labu laiku nerādījies samp..

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Par DM'ošanu - vecīt, pats pirmais notēmēji, šim ko vajadzēja darīt? Ļaut, lai nošauj?

clisti - kāds sakars? Uz nakti biež vien daudzi iziet no vagosiem, kā arī Costa vienu brīdi bija panelis, šodien pat bija noņemts, tātad - kaut kad bija sevi izmetis.

ghetto - taga par šito nedrs, iemet video no paša sākuma, kā lai taisa ghetto, ja nemitīgi ielienat afk, kā pamanāt dzeltenu auto? Ķip baigie RP'eri?

Tās daudzās sūdzības - par ko tu te visus uzskati? Par idiotiem? Lielākā daļa ir nepatiesas, vai arī tu viņas esi nokopējis un ielicis te. :D :D

Ja ar šito gribēji izēst, nebūs, tikai sapisi attieksmi pret sevi. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Par DM'ošanu - vecīt, pats pirmais notēmēji, šim ko vajadzēja darīt? Ļaut, lai nošauj?

clisti - kāds sakars? Uz nakti biež vien daudzi iziet no vagosiem, kā arī Costa vienu brīdi bija panelis, šodien pat bija noņemts, tātad - kaut kad bija sevi izmetis.

ghetto - taga par šito nedrs, iemet video no paša sākuma, kā lai taisa ghetto, ja nemitīgi ielienat afk, kā pamanāt dzeltenu auto? Ķip baigie RP'eri?

Tās daudzās sūdzības - par ko tu te visus uzskati? Par idiotiem? Lielākā daļa ir nepatiesas, vai arī tu viņas esi nokopējis un ielicis te. :D :D

Ja ar šito gribēji izēst, nebūs, tikai sapisi attieksmi pret sevi. ;)

 

Jā jā jā, beidz muldēt, mark iesvieda sūdzību kā jūs taisat ghetto ik pēc 4min....nedirs bobi..

Visas sūdzības ir patiesas, nu izņemot pasavli, viņš izgrozījās

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tu biji vienīgais ar woozy skin on...bet terrā paļubē palīdzēji, tas sodāmi...

uz 365 tevi nenoķert, pārāk gudrs *****

 

Nihuja,es biju organizacija,un clist man bija izrubits. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā jā jā, beidz muldēt, mark iesvieda sūdzību kā jūs taisat ghetto ik pēc 4min....nedirs bobi..

Visas sūdzības ir patiesas, nu izņemot pasavli, viņš izgrozījās

Marks arī bija tas kadrs, kas šodien teica, ka man ir aims jo ar emku šauju sēžot, kā arī tas, kas līda afk, kā ieraudzīja vagosu mašīnu. :)

Par Gvido - redzams, ka mājai nav durvju un Gvido sēž it kā iekšā mājā, tāpēc iemācies atšķirt bugu no hakiem.

Stiflers - sākumā redzams, ka ir pulkstenis virs galvas, takā vismaz sākumā bija lagi, kā arī tev riepa pāršauta, pats atzinies CS.   :wub: Kā arī ar šito :Atkal Stiflers" ej pis mozgu kāam citam, tas ir aptuveni viens un tas oats video. :D :D  Vecīt,ja tu tiešām esi apsvilis pe pc ekrāna un rezultātā sarijies drosmi, samazini ekrāna spilgtumu un izej ārā ieelpot svaigu gaisu, savādāk Tev tas labi nebeigsies. ;) Reāli, tu nokopēji sūdzības un vēl beigās ieliki linkus. Gudrelis. :lol:
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Marks arī bija tas kadrs, kas šodien teica, ka man ir aims jo ar emku šauju sēžot, kā arī tas, kas līda afk, kā ieraudzīja vagosu mašīnu. :)

Par Gvido - redzams, ka mājai nav durvju un Gvido sēž it kā iekšā mājā, tāpēc iemācies atšķirt bugu no hakiem.

Stiflers - sākumā redzams, ka ir pulkstenis virs galvas, takā vismaz sākumā bija lagi, kā arī tev riepa pāršauta, pats atzinies CS.   :wub: Kā arī ar šito :Atkal Stiflers" ej pis mozgu kāam citam, tas ir aptuveni viens un tas oats video. :D :D  Vecīt,ja tu tiešām esi apsvilis pe pc ekrāna un rezultātā sarijies drosmi, samazini ekrāna spilgtumu un izej ārā ieelpot svaigu gaisu, savādāk Tev tas labi nebeigsies. ;) Reāli, tu nokopēji sūdzības un vēl beigās ieliki linkus. Gudrelis. :lol:

 

Jā, un gvido hp haks nemaz nebija, nē, un nikkijs h. arī par viņa hp sūdzību neiemeta, nē...

Stiflers ar moci manā busā triec\as un vēl ar nūju bija iesitis otrajā video..

par mark neko nezinu, varu pateikt ka man pipec par viņu

  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Veči nu jūs dodat, gatavi viens otram rīkli pārplēst, johaidī, es jau nesaku, ka te nekas par mani nav patiess, protams atzīstu savu vainu, bet paši jūs vien podus gāžat GSG, ne mazākus kā mēs + jā, daļa no tām sūdzībam bija nepatiesas un ko tu esi te gatavs panākt? Ēdis tevi te tik ilgi, kamēr tu aiziesi, pats par sevi tagad radi iespaidu, man nekas nebija pret GSG biedriem, bet nu tagad atklājās tas, ka jūs točna esat klauni, kam svarīgākais ir sampiņš, jeibogu zelta vārdi stīvam, ejat paelpot svaigu gaisu, ticiet man tas nāks tikai jums par labu un iedzerat kādas nervu zāles, citādi IG arī uzvedaties kā uzvilkti jenoti, piedodiet, bet tā ir. Un ja Golds vagosiem palīdzētu te tā, kā tu saki, tad jūs tak nevienu terru nedabūtu, sēdētu ar savu hood un piņņātu, nevajag no mušas uzpūst ziloni.

Un lai cik banāli tas neizklausītos, es noteikti saņemšu tipiski īsu atbildi no kāda GSG, ka mēs tādi un šitādi, kaut paši nav ne par gramu labāki un ko jūs gribat panākt spiežot tos disslike? Ķip es tev disslaik, tu lowaks, es kruc yolo. Tā noteikti arī ir, get rekt m8's .

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Veči nu jūs dodat, gatavi viens otram rīkli pārplēst, johaidī, es jau nesaku, ka te nekas par mani nav patiess, protams atzīstu savu vainu, bet paši jūs vien podus gāžat GSG, ne mazākus kā mēs + jā, daļa no tām sūdzībam bija nepatiesas un ko tu esi te gatavs panākt? Ēdis tevi te tik ilgi, kamēr tu aiziesi, pats par sevi tagad radi iespaidu, man nekas nebija pret GSG biedriem, bet nu tagad atklājās tas, ka jūs točna esat klauni, kam svarīgākais ir sampiņš, jeibogu zelta vārdi stīvam, ejat paelpot svaigu gaisu, ticiet man tas nāks tikai jums par labu un iedzerat kādas nervu zāles, citādi IG arī uzvedaties kā uzvilkti jenoti, piedodiet, bet tā ir. Un ja Golds vagosiem palīdzētu te tā, kā tu saki, tad jūs tak nevienu terru nedabūtu, sēdētu ar savu hood un piņņātu, nevajag no mušas uzpūst ziloni.

 

Un lai cik banāli tas neizklausītos, es noteikti saņemšu tipiski īsu atbildi no kāda GSG, ka mēs tādi un šitādi, kaut paši nav ne par gramu labāki un ko jūs gribat panākt spiežot tos disslike? Ķip es tev disslaik, tu lowaks, es kruc yolo. Tā noteikti arī ir, get rekt m8's .

 

Pis sūdu, visas iz'emot par pasauli ir patiesas, neko vairs bnegribu trunāt, jo ja s;akšu tad būs kā tu teici...

Edited by Certified Goon
Mutīti pievaldam//1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Puse no sūdzībām ir aplamas jo niki nav redzami.. jo reāli ir tā.. kad ieraugat dzeleteno mašīnu un šākas filmēt jo domājat kad vagos.. tikpat labi kāds cits tas varēja būt. Nu hz.. reāli pa vg neizskatīšu sūdzības bet te ir pilnīgākais bezskars.. ir jaaa.. pāris tādas sūdzības kuras ir patiesas bet vairums ir nepaties.

PS nevelku vzgos.. virnkārasi saku kā ir.. jo reāli niki nav redzami un pat ja tie bija viņi nezinās kurus sodīt,kurus nē.. -_-

lai skataas citi

Link to comment
Share on other sites

Puse no sūdzībām ir aplamas jo niki nav redzami.. jo reāli ir tā.. kad ieraugat dzeleteno mašīnu un šākas filmēt jo domājat kad vagos.. tikpat labi kāds cits tas varēja būt. Nu hz.. reāli pa vg neizskatīšu sūdzības bet te ir pilnīgākais bezskars.. ir jaaa.. pāris tādas sūdzības kuras ir patiesas bet vairums ir nepaties.

PS nevelku vzgos.. virnkārasi saku kā ir.. jo reāli niki nav redzami un pat ja tie bija viņi nezinās kurus sodīt,kurus nē.. -_-

lai skataas citi

SūdzībA IR PAR VG KOPUMĀ! nav svarīgi kurš ko dara, skini ir no VG, značit VG...

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

SūdzībA IR PAR VG KOPUMĀ! nav svarīgi kurš ko dara, skini ir no VG, značit VG...

Reāli značit neder.. vajag i nikua i visu.. iespējams kāds multi tur to darija.. ko var zināt :) tpc bez nikirm nrko nrpanāksi

Link to comment
Share on other sites

Es tur pašā sākumā, neko nepārkāpju, tik vizinos apkārt, ietestēju savu Ferrari pēc remonta, mani te nejauc.

Link to comment
Share on other sites

Pis sūdu, visas iz'emot par pasauli ir patiesas, neko vairs bnegribu trunāt, jo ja s;akšu tad būs kā tu teici...

http://prntscr.com/6r49h9 ar šo vien tu tikko parādiji, ka neesi uz pilnu rubli ņemams un līmenis zemāks pa zoli, nožēlojami.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Reāli značit neder.. vajag i nikua i visu.. iespējams kāds multi tur to darija.. ko var zināt :) tpc bez nikirm nrko nrpanāksi

Dat grammar...nu bet tur liela daļa sūdzību ir reāli patiesas....ceru ka zigis vai riffnieks vismaz banos

 

 

Es tur pašā sākumā, neko nepārkāpju, tik vizinos apkārt, ietestēju savu Ferrari pēc remonta, mani te nejauc.

Es čatā neredzēju, bet ietriecies sienā un nenoerpoji, nezinu, mož par tevi nepatiesa...

 

 

http://prntscr.com/6r49h9 ar šo vien tu tikko parādiji, ka neesi uz pilnu rubli ņemams un līmenis zemāks pa zoli, nožēlojami.

Axa, un tu? dislike spied uz katra posta, nozīmē ka sūdfzības patiesas...un ja runājam par VG lamāšanos...starp citu, vēl neesi banotS?

Link to comment
Share on other sites

Axa, un tu? dislike spied uz katra posta, nozīmē ka sūdfzības patiesas...un ja runājam par VG lamāšanos...starp citu, vēl neesi banotS?

Kāds sakars ar sūdzību patiesumu saistībā ar disslike ? :D :D Un esmu jau ticis banots, nopirka unbanu, saņēmu banu par to pašu, unbanoja. :) Esmu mācījies no kļūdām, atšķirībā no daža laba indivīda šeit.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar sūdzību patiesumu saistībā ar disslike ? :D :D Un esmu jau ticis banots, nopirka unbanu, saņēmu banu par to pašu, unbanoja. :) Esmu mācījies no kļūdām, atšķirībā no daža laba indivīda šeit.

Tiksi banots vēl un vēl...

 

Vai beidzot kāds admins var izskatīt šito pasākumu?

Link to comment
Share on other sites

Es čatā neredzēju, bet ietriecies sienā un nenoerpoji, nezinu, mož par tevi nepatiesa...

 

Es nekur neietriecos, tev prosta lago samps. :pff:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...