• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Zigis Asmens, (RP ''DIEVS'')


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tito_Zambrotta

2. Administrātora niks spēlē : Zigis_Asmens
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://www.bildites.lv/images/s4rf6jagjcqvcqgc6twa.png
4. Apraksts par situāciju : Nu jāāā izskatās ka zigja RPiskums un beztbildība turpinās. Kopš kuriem laikiem prizma ir VALSTS Organizācija???

Cienījamie 6 līmeņa administratori, tobiš Arvi, PoFo, *** ledu tevi te redzēt nevēlos, Arvi izdomā ko darīt ar šo, bet nu es peprasu, kāarī vairums cilvēki uzskatītu 7dienu banu.. tas būtu tikaii godīgi.. Paldies!! 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

wow... jāliek bans uz 60 dienām.

Man jau vairāk vai mazāk poh, bet nu ja visiem tad visiem, nešķirojot kam ir acc un kam nav.! :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau vairāk vai mazāk poh, bet nu ja visiem tad visiem, nešķirojot kam ir acc un kam nav.! :)

Ko tu te vispār vēl dari ? :D nav jau zajebal ?

Edited by Pavļiks.
Tev te nav jāposto.2wp.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu te vispār vēl dari ? :D nav jau zajebal ?

 Es nesen back, . :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prizma nav nelegālā,bet gan neitrālā.Neitrālās un legālās drīkst rakstīt VZ...

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Prizma nav nelegālā,bet gan neitrālā.Neitrālās un legālās drīkst rakstīt VZ...

Tas noteikti ir RP, ka tu rakstī pa VALSTS ZIŅĀM par kautkādām pedziku bāzēm, pls bērn, nelien te ar savu bff Tesmeni, jo ja man iepisa 21 dienu par VZ, te vismaz 7-14 dienas jāliek, jo nu pa VZ šitik nekulturāli gan neviens pie pilna prāta nerakstītu.

Edited by Pavļiks.
gadās, 1wp.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tas, ka Prizma ir pie neitrālajām organizācijām foruma sadaļa, neko nemaina iekš spēles.Pats reiz minēji (Tālbraucēj), ka Prizma ir kas līdzīgs nelegālajai tālbraucēju apvienībai kas tā arī ir.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tas, ka Prizma ir pie neitrālajām organizācijām foruma sadaļa, neko nemaina iekš spēles.Pats reiz minēji (Tālbraucēj), ka Prizma ir kas līdzīgs nelegālajai tālbraucēju apvienībai kas tā arī ir.

.

 

 

 

Tad sanak , n-today n-times,tuning ar nevar.Cik reizes rakstiju pa VZ aizradijumi nav bijusi.

Edited by Pavļiks.
Viņi ir nelegālie?
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Da kāds sakars.. reāli Prizma ir legālā org... tālbraucēji nekas nelegāls nav.. bet nu kāpēc gan lai nevarētu VZ raut? Ja ir smuks un tā viss.. domāju kad var. + ja godīgi tad prizma vispār būtu jaliek pir legālajām,ne neitrālajām.. jo tāds darbs ir arī domē un VZ atļaut.. tikai protams visu iesaistīt ar noteikumiem. Domāju kad no šī nav jēga.. zigi heitojat tā pat kā mani - bez iemesla. -_-

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da kāds sakars.. reāli Prizma ir legālā org... tālbraucēji nekas nelegāls nav.. bet nu kāpēc gan lai nevarētu VZ raut? Ja ir smuks un tā viss.. domāju kad var. + ja godīgi tad prizma vispār būtu jaliek pir legālajām,ne neitrālajām.. jo tāds darbs ir arī domē un VZ atļaut.. tikai protams visu iesaistīt ar noteikumiem. Domāju kad no šī nav jēga.. zigi heitojat tā pat kā mani - bez iemesla. -_-

Bļe tad moš IM arī liekam pie legālajām jo oficiāli mēs skaitamies itāļu Picērija un cik zinu domē arī ir tāds darbs..!? Moš Es arī drīkstēšu maukt pa VZ ar tekstiem. : Itāļu picērija meklē biedrus, biedru pulcēšanās vieta SF Itāļu picērija AKA Hūds!!! Vai arī mani nobanos tpc ka nēēsmu admins ? Tad jau teorētiski visas mafijas un bandas var rakstīt pa VZ, pēc tava teiktā tāvar saprast.! 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tātad, atļaušos paust arī savu viedokli.

 

Pa lielam te neviens ne sūda nezin kas īsti ir VZ un kam viņš domāts.

Piemēram, ''FBI notiek pieņemšana, ja tu esi nodzīvojis pāris gadus štatā, un māki parādīt savu pasi, tad droši nāc piesakies'' vai arī ''Slimnīcā vajag jaunus ārstus, tas nekas ka tu nesūda nemāki apieties ar špricēm, mums galvenais lai ir darbinieki'' - nē, nē un vēlreiz NĒ!

Nevienā vietā neesmu redzējis, ka ziņās rādītu ''Notiek pieņemšana Policijā, Slimnīcā un pārējās valsts iestādēs''

 

VZ ir tādas lietas, kas tiešām ir aktuālas valstī, t.i., mūsu RP krutajā serverī, kuras tiešām kaut cik ir saistītas ar to RP.

Piemēram, ''Valstī plosās epidēmija, Veselības Ministrija uzņem brīvprātīgos censoņus palīdzēt mūsu pilsoņiem atlabt'' vai arī ''Sakarā ar draudiem pret mūsu valsti notiek obligātā dienesta iesaukšana'' vai protams arī ''Notiek saeimas vēlēšanas, savu kandidatūru vari veikt pilsētas Domē''.

 

VZ, jeb /gov, galīgi nav domāts šim - ''Mūsu tuning apvienība meklē jaunus automehāniķus'' vai arī (šajā gadījumā) ''Notiek pieņemšana tālbraucēju firmā ''Prizma''.

Kurā valstī ir redzēts kas tāds, ka tiek ziņots par kādām mazsvarīgām pieņemšanām kaut kādās sūdainās kompānijās? Tas būtu normāli, ja tu sēdi mašīnā uz darbu, un pēkšņi pa tavu radio sāk skanēt - ''Uzmanību, uzmanību, meklējam jaunus tālbraucējus'' un tā tālāk?

 

Varbūt centīsimies ievērot, kaut cik, bet ievērot to nelielo RP daudzumiņu. Viss vienmēr sākas ar mazu kripatiņu, kas pārvēršas jau lielākā gabalā, un beidzot jau ir liela mēroga lieta.. Šajā gadījumā - sākot pielietot kaut nedaudz RP, tas aizies aizvien labāk, un laikam ejot tas pārvērtīsies par tādu noteiktu normu, kura vienkārši 'iegrimtu' mūsu SAMP rutīnā.

 

Viss ko es gribēju teikt - neitrālās organizācijas ne sūda nedrīkst rakstīt valsts ziņās neko, pat arī tos savus konkursus vai ko tādu.

 

Un es nobrīnījos, ka Zigis kaut drusciņ ir ievērojis gramatikas normas, kā arī pielietojis tādu lietu kā ''*Mic off*'' :lol:

 

Lai nu kā, no mana skatu punkta, Zigi būtu jāsoda, varbūt ne ar maksimālo dienu skaitu, bet uz kādām 3 līdz 7 dienām lai atpūšas, pārdomā atkal, kas ir RP. :)

 

 

E: Un par to, ka 'Prizma' būtu jāpievieno legālajām ir tīrākie suņa murgi, kādā na*uj sakarā viņa piederētu pie legālajām a.k.a. valsts iestādēm? :D

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...