• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nks_Mukans afk terrā (GSG ķip krutie)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Stivs_Quattros


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Niks_Mukans


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika terra, jau viss terras laiks pagāja, laiks iztecējis. Vienīgais, kas bija terrā palicis bija šis kadrs, dēļ kura arī papisām terru! Un tagad bez diršanas, ka ielagoja PC, pat ja ielagoja, PC IR JĀSLĒDZ ĀRĀ! Nedomāju, ka visas 30, gandrīz 40 sekundes viņam bija ielagojis pc.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa (GSG)


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prntscr.com/6rlain


(Screenshots vai Video)

Link to comment
Share on other sites

Man ir pierādījumi, ka Niks nebija vainīgs! tātad esmu arī daļēji šajā situācijā iejaukts.

Viņam nebija ielagojis tā ka citus tur izmet uz desktopu, bet viņš vienkārši kaut kā bija iebugojies kokā, bet citiem rādījās ka viņš afk. Es jau viņu izmetu laukā, kad pamanīju, ka viņš rādījās afk.

Ja galīgi tev kaut kas neiet kopā, tad vienkārši salīdzini laikus. (timestampu, pulksteni labajā augšējā stūrī, protams arī afk laiku)s9vhnahdayg4kb72xbj.pngbe0qdcfhcfg2iprhch1a.png

Link to comment
Share on other sites

 

Man ir pierādījumi, ka Niks nebija vainīgs! tātad esmu arī daļēji šajā situācijā iejaukts.

Viņam nebija ielagojis tā ka citus tur izmet uz desktopu, bet viņš vienkārši kaut kā bija iebugojies kokā, bet citiem rādījās ka viņš afk. Es jau viņu izmetu laukā, kad pamanīju, ka viņš rādījās afk.s9vhnahdayg4kb72xbj.pngbe0qdcfhcfg2iprhch1a.png

Tu idiotu tēlo? Ja ielago, jāslēdz ārā pc, pie tam - viņš bija pēdējais zonā, tātad dēļ viņa mēs zaudējam terru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu idiotu tēlo? Ja ielago, jāslēdz ārā pc, pie tam - viņš bija pēdējais zonā, tātad dēļ viņa mēs zaudējam terru.

 

pirmkārt, tu nevarēji zināt, kurš bija pēdējais un kurš pirmais. nu ja esp, tad gan. un šoreiz viņš nebija pēdējais zonā, bet tas tā ne pa tēmu...

un varbūt viņš nemaz nesaprata, kas ar viņu notiek? varbūt centās pats kaut kā tik laukā, jo viņš visu redzēja, kas apkārt notika, tik nesaprata kas notiek

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt, tu nevarēji zināt, kurš bija pēdējais un kurš pirmais. nu ja esp, tad gan. un šoreiz viņš nebija pēdējais zonā, bet tas tā ne pa tēmu...

un varbūt viņš nemaz nesaprata, kas ar viņu notiek? varbūt centās pats kaut kā tik laukā, jo viņš visu redzēja, kas apkārt notika, tik nesaprata kas notiek

Filmēju to brīdi, uz tilta neviens nebija, zem nebija, arī tajā kanālā, vai hz kā viņu sauc neviens nebija. (Tur viens no vagosiem visu laiku sēdēja)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...