• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] par John_Skroup


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rihards_Grinasko


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : John_Skroup


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bija tā . Es braucu uz LS staciju.. Tur stāvēja šis policists (John_Skroup) ar 


taksistu (Marks_Adamovics) ... šis policists piesējās par to ka itkā nedrīkstot braukt ar sasistu mašīnu kas redzams screenshotā. 


Pēc tam viņš piesējās arī man , par šo pašu problēmu. Es atteicos maksāt sodu PAR NEKO! 


Diemžēl screenshotā ir redzams tikai tas moments kur viņš piesējās taksistam .


Pateicoties ļoti saprtotošajam un izpalīdzīgajam administratoram , Es nenonācu cietumā


Paldies par sapratni!


 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Par sasistu mašinu... policists apgalvoja ka nedrīkst ar tādu braukt


un lika maksāt sodu...


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


http://failiem.lv/g/mpbmjpl#aa/sa-mp-003.png


http://failiem.lv/g/mpbmjpl#aa/sa-mp-004.png


 


(Screenshots vai Video)


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tātad RL, tu varētu braukt ar sasistu automašinu.

Protams ka nē, tev RL būtu bargs sods, tāpēc RP serveris ir pielīdzināts RL dzīvei, tāpēc tavai sūdzībai nav jēgas

Edited by Certified Goon
True, true:D
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad RL, tu varētu braukt ar sasistu automašinu.

Protams ka nē, tev RL būtu bargs sods, tāpēc RP serveris ir pielīdzināts RL dzīvei, tāpēc tavai sūdzībai nav jēgas

Bet vecīt. Man bija tikai knapi iebuktēts motora pārsegs un NEKAS VAIRĀK . Nedomāju ka par to RL būtu baigais sods...

Link to comment
Share on other sites

Tātad RL, tu varētu braukt ar sasistu automašinu.

Protams ka nē, tev RL būtu bargs sods, tāpēc RP serveris ir pielīdzināts RL dzīvei, tāpēc tavai sūdzībai nav jēgas

Ja ir tik "Daudz" sasista mašīna, RL tev nepiečakarētos un sodu arī neliktu! 

Edited by Pavļiks.
Tev te nav jāposto.1wp
Link to comment
Share on other sites

Bampers ir salocīts, bet vietā, līdz ar to numurzīme ir redzama. Salocīts pakaļējais vāks, tas neapdraud ne pašu vadītāju, ne citus. Mašīnai nav tāds bojājums, lai nevarētu braukt, manuprāt, sūdzība ir patiesa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...