• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par [ Zigis Asmens ]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Andrew Spencer

2. Administrātora niks spēlē : Zigis Asmens 
3. Pierādījumi par pārkāpumu :  Es eju iekšā ar aktīvu ;c 
4. Apraksts par situāciju : Tātad mums notika mafbizz par fabriku nu ok parādās 60 sek. ok iebraucu fab šie ar hakiem ((EM)) Sāk šaut labi tad es uzkāpju uz kastēm nošauju vienu un Zigis uzliek banu par HAX tikai, tapēc, ka Juniors Asmenis grib dabūt atpakaļ terru kā arī viņiem viadzēja spamot NAFTU OR FERMU, bet šie iespamoja Fabriku, jo ķip mēs nozagām. takā jā domāju viadzetu +1wp arīEM līderim 

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nū.. tagad vairs ferma/nafta obligāti nebus jaadod.. jo js viņi gribēja back tos dabūt.. tad tie bija jaspamo. Tākā jā.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars  ka sūdzība  pa man?

Atļaušos atbildēt : 

 

Kapēc sūdzība par tevi ? 

Jo tu izbanoji un man šķiet, ka tev nav nemaz nekāda video tu izbanoji tikai tapēc, ka JUNIORS ASMENS tev to teica, lai paņemtu bizz, jo ja tev būs video būs redzams, ka tulīt beigsies mafbizz takā jā tapēc tā ir sūdzība nebis Apelācija.

Link to comment
Share on other sites

Un jā, mani viņš arī izbanoja Zigi gaidu unban no tevis.

 

149vyfhx7o8l5c5h8fxz.png

Edited by DEFLOW.
Tev te nav jāposto +2 wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...