• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Elvis_Capone]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kewins_Greeys


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Elvis_Capone


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Strādāju par mehāniķi, pēkšņi piebrauc tas dunduks un uzliek nonrp rokudzelžus


, tad uzliek zvaigzni par kautkādu izspiešanu un pēkšņi es atopos cietumā, atkal nonrp... Tādiem


cilvēkiem nav vietas Lspd


4. Kā vainas dēļ tas notika : policista!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  Nonrp rokudzelži : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=95k33ootzqunosyii3j.png


zvaigznes neparko : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=1jwzjmawrvygx8hnl5mr.png


 


(Screenshots vai Video)


Edited by Amaru Blatnijs
+1wp par biedru aizskaršanu.
Link to comment
Share on other sites

Pag,pag es ar viņu kopā patrulēju. Tu nemaksāji sodu un negribēji sēsties mašīnā lai aizvestu tevi uz cietumu. Melis. Tu esi tālbraucējs nevis mehāniķis.

 

 

P.S Lūdzu newarnojiet,es mēģinu stāstīt patiesību.        Tu vēl skrēji prom. Pēc tam kad viņam apnika viņš tevi AR RP nošāva.

Video varu ielikt. Es visu filmēju.

Edited by DEFLOW.
nu nevārnojat, ieliec video
Link to comment
Share on other sites

Pag,pag es ar viņu kopā patrulēju. Tu nemaksāji sodu un negribēji sēsties mašīnā lai aizvestu tevi uz cietumu. Melis. Tu esi tālbraucējs nevis mehāniķis.

 

 

P.S Lūdzu newarnojiet,es mēģinu stāstīt patiesību.        Tu vēl skrēji prom. Pēc tam kad viņam apnika viņš tevi AR RP nošāva.

Video varu ielikt. Es visu filmēju.

Jā ieliec video lūdzu, tad izdzēsīšu sūdzību ja es tas būšu, bet tu smagi jauc kautko!!!

Un 1. screen var redzēt ,ka esmu piedāvājis fixcar un rakstīts ''speletajam nav majas'' , respektīvi es biju mehs nevis tālbraucējs....

Link to comment
Share on other sites

Sapisies  melos ? :D Man ir māja un man ir auto !! Kādā sakarā tu saki ka man nav mājas ? :D

Link to comment
Share on other sites

Sapisies  melos ? :D Man ir māja un man ir auto !! Kādā sakarā tu saki ka man nav mājas ? :D

Tev tā noveicās ,ka man nebija frap ieslēgts ,  bet nekas ganjau kādreiz vel uzrausies...

Un kur ir teikts ,ka tas ir domāts par tevi??? es citiem spēlētājiem piedāvāju....

 

Un vari neizlikties, tu pats labi atceries ko tu dariji!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...