• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par [Frank-Underwood]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Daumants_Drufs

2. Administrātora niks spēlē :Frank_Underwood
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Ir dazi SS
4. Apraksts par situāciju :Braucu uz izsaukumu . Tur atradas Frank Underwood runaja ar Jill Underwood . Tad vins saka man kautko dirst un velak ari uzbruka . Es vinu nogalinaju . Tad vins atbrauca atpakal un taisijas RK bet es biju iekapis masina . Tad vins mani iesedinaja cietuma pa Mix un PG

 

 

PS. Lielaka dala SS ir parak lieli lai seit ieliktu.Bet ka redzams SS tas ir iemesls del ka mani iesedinaja . Mix bet tur nau mix . Tur vienkarsi /b iekritis pa vidu

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Frank_Underwood tiek atstādināts no administratora krēsla .
Tc - pietiek vergot

Edited by Amaru Blatnijs
Posts labs, bet lieks, +1wp. :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

visus skrinus var ielikt bildites.lv  un nebus nekadas problemas  pats esi vainigs kaitinaji teica tak iziet ara no privatas teritorijas

http://failiem.lv/u/iwqsmgh

Edited by Owen's
to tu varēji pm'ā uzrakstīt // +1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mix un PG bija, ka es atbraucu atpakaļ un tu man sāki IC čatā borzīt kko par šaušanu. Tāka es biju nošauts un biju komā, es par tādu šaušanu neko neatcerējos. Līdz ar to ir mix un pg. Un es RK nemaz netaisījos taisīt, jo man pat wepu nebija.

Link to comment
Share on other sites

Mix un PG bija, ka es atbraucu atpakaļ un tu man sāki IC čatā borzīt kko par šaušanu. Tāka es biju nošauts un biju komā, es par tādu šaušanu neko neatcerējos. Līdz ar to ir mix un pg. Un es RK nemaz netaisījos taisīt, jo man pat wepu nebija.

 

Meli , Kur ir pieradijumi . Pieradi to .

Link to comment
Share on other sites

visus skrinus var ielikt bildites.lv  un nebus nekadas problemas  pats esi vainigs kaitinaji teica tak iziet ara no privatas teritorijas

http://failiem.lv/u/iwqsmgh

ES no pirvatas teritorijas izgaju . Neredzeji es sedeju masina ? Pietiks vinu aizstavet.

Edited by Amaru Blatnijs
+2wp par DP.
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama. Visu viņš pareizi izdarija.

Varbūt tur nebija PG,bet CS bet daudz maz pareizi izdarija

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...