• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

//Sūdzība// Terminātors


Recommended Posts

1. Tavs niks forumā: #Gold

2. Adminstrātora niks forumā: Terminātors

3. pierādijumi par pārkāpumu: thttp://prntscr.com/70bovj

4. Apraksts par situāciju : Hz,zigis dēļ sava Badboy galīgi hujova palicis. 3wp par biedru aizskaršanu un vel tur īsti nav tā aizskaršana. + tas ir moderātora darbs,ne tavs. Domā ko dari opi. :) Gribu lai šo izskata kova un pats kova,noņem šos wp.

 

Pofo lūdzu neizskati,neņem ļaunā,bet lai kova skatās.. jo zigim ir jaadminē,ne jamodo. :$ tāpēc arī rakatu adminstraotru sadaļā.

 

To kur pašus warn uzmeta.. ss nevaru ielikt,jo esmu caur tel.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es no Kovas nopirku VIP pa 50 eur , postoju kur gribu

Warni Goldam nepatiesi , Zigim acc off :)

Edited by respect .
Lieks posts //1WP
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es tev uzliku  tāpēc ka modiem bija pofig. Tad zvanīju Arvim un viņš teica lai es pats lieku. Es kad uzliku pa biedru aizskaršanu tu automatiski ir 3 wp un es neko nemainīju.

Edited by DinduNuffin'
tam ir domāts report
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es tev uzliku  tāpēc ka modiem bija pofig. Tad zvanīju Arvim un viņš teica lai es pats lieku. Es kad uzliku pa biedru aizskaršanu tu automatiski ir 3 wp un es neko nemainīju.

Piedod, atvaino Zigi, bet modiem pofig gan nav, mēs nevaram visam un visur izsekot līdz, nav mums tāds zadrotu līmenis, kā tev, takā nevajag šeit vainot modus.

 

p.ss nepamatots wp.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ziginieks laikam nesaprot komandas uzbūvi.Ja tā paskatās, kādreiz biju vienīgais mods kas centās visam izsekot, un tas plus mīnus sanāca, tagad sūdīgi, pat servera administratori ar šito nodarbojas.Btw, tur taču bija kārtīgs uzbrauciens lietotājam.

Edited by DinduNuffin'
Lieks posts//2wp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Problēma tāda,kad tur nav biedra aizvainošana.. un ja arī bija,neliek par to 3wp. max 1wp. bet nu ziginieks jau varu vsiu,ja? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...