• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Oskar_Raul_Vandentta


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Artis_Kliss

2. Administrātora niks spēlē : Oskar_Raul_Vandentta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
4. Apraksts par situāciju : *** jaaliek taadi admini ka vins kas neko nesajedz? Kada sakara es saudijos ar kautkadu cilveku un vins mani ieliek tikai par Dm uz 10800 tas nav normali un tad es vinam reporta pierakstiju ka vins nav normals un vins man uzliek banu uz 7dienam wtf? kada sakara tur ir admin abuse un ka es jums varu pieradit ka raksta reporta nerada ko tu esi uzrakstijis tikai admina atbildi uzrada. Psc saliek adminus kuri vispar neko nesajedz mdaa nav vardu...

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

kada sakara aplama?

nav pierādījumi ss vai video formā

Edited by DEFLOW.
Tev te nav jāposto + 2wp
Link to comment
Share on other sites

nav pierādījumi ss vai video formā

nu blaa kada veida lai es uznemu ss ka es rakstiju reporta? es jau nedomaju ka vins ir tik stulbs ka uzliks uz 7dienam banu par admin abuse ka vinam pierakstiju tu neesi normals ak dievs sitadus lohus iebazt par adminiem mdaa 

Edited by DEFLOW.
Administrators nav pelnījis, lai viņu tagad te nomelnotu ar rupjībām. // +3wp.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu , es vismaz pats padomaju , ka shis doma , ka man ar galvu kaut kas nav kartiba ! Cik zinu ar manu galvu viss ir labi! 

http://prntscr.com/71kg68 - Pats vainigs

Link to comment
Share on other sites

Es tur biju iesaistīts tapēc varu postot.
Krč tev bija kāteikt massCS un massDm. :D par to vien tev varēja iedot tās 7dienas. + ja vel reporta uzrakstiji kad viņd nav normals varēja tev dot 14. Pareizi darija kad uzlika banu tev. Nevakadzēja man šaut un muļķības reporta rakstīt.
O.R.V ļāva. Takaa no warn. :)
Sudziba aplama vecit.

Edited by Osᴋᴀʀ Rᴀᴜʟ Vᴇɴᴅᴇᴛᴛᴀ
Newarnot//O.R.V
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu , es vismaz pats padomaju , ka shis doma , ka man ar galvu kaut kas nav kartiba ! Cik zinu ar manu galvu viss ir labi!

http://prntscr.com/71kg68 - Pats vainigs

a pricom tur tava galva? Es par tavu galvu neko neteicu. Es teicu ka tu neesi normaals un par to likt ban uz 7dienam par iemeslu admin abuse mdaa.ja es tevi nodirstu tad ja nu nevis par kaadu huinu likt ban
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

a pricom tur tava galva? Es par tavu galvu neko neteicu. Es teicu ka tu neesi normaals un par to likt ban uz 7dienam par iemeslu admin abuse mdaa.ja es tevi nodirstu tad ja nu nevis par kaadu huinu likt ban

Ar mani kaut kas nav kārtībā , ka neesmu normāls ?

Pietiks postot , next post +2wp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...