• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nepatiess jail


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Roberts _ Dzintars

2. Administrātora niks spēlē : Edijs_Krasa 
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://failiem.lv/g/eflrpgs#
4. Apraksts par situāciju : Tātad. Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma atkal izdomāju paspēlēt Samp serverī. Iegāju bija nenosēdēts jails. Jailu atsēdēju. Tad aizbraucu paņemt automehāniķa mašīnu un devos un benzīntanku lai iepildītu tajā degvielu un sāktu strādāt. Pildīšanas procesā šis ''admins'' mani ielika par Jail par niku.Neuzskatu ka šis adminstrātors ir spējīgs adminēt šajā serverī. Pie tam. Pieprasu no viņa puses 100k kompensācijā , jo pildiju degvielu un viņa dēļ man zūd nauda. Kā arī pieprasu UNJail 

Link to comment
Share on other sites

tavam nikam jābūt ar lielajiem burtiem - Vārds_Uzvārds

Link to comment
Share on other sites

Labi, izlabošu, katrā ziņā viņš man to varēja pabrīdināt nevis dot 10k jail. Kad kādreiz spēlēju ar maziem burtiem viss bija ok. 

Link to comment
Share on other sites

Atkal garšiiga krāsa vainīgs , ņam ņam..

Edited by OWENS.
lieks posts //+1wp
Link to comment
Share on other sites

Tu nemaz nezini vai viņš kaut ko pārkāpis un jau pieprasi, lai viņu padzen, pieprasi kaut kādas kompensācijas. Beigās izrādās, ka visu pareizi izdarījis un noteikumus pārkāpis esi tu. Būtu pagaidījis vismaz, lai aizver šo sūdzību un tad ja būtu viņš vainīgs varētu pieprasīt kompensācijas. 

Link to comment
Share on other sites

Es šeit nespēlēju pirmo dienu lai nezinātu noteikumus. Kāda starpība vai savs vārds ir ar lielo vai mazo burtu? galvenais lai vispārīgi būtu tas vārds un uzvārds. Es neteicu lai padzen. Es izteicu savas domas ;) 

Link to comment
Share on other sites

Jābūt ar lielajiem sākuma burtiem vārdam un uzvārdam. 

 

Slēdzu ciet, aplama sūdzība, neziņas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...