• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Limar_Peterson


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Phil Metty


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Limar Peterson


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es gāju pa ceļu man pienāca klāt bomzis, viņš prasa lai iedodu naudu. Tad es pasaku lai iet strādā un ments pieskrēja klāt. Draudēja ar cietumu un es bēgu. Tas viņš tazer mani un cuff. Kad es pateicu ka būs sūdzība viņš uzmeta man MG zvaigznes un kill.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


 


http://prntscr.com/71uwve


 


!(Tas ir mūsdienu SAMP.LV RP. Kova lūdzu dari kko!)!


 


Link to comment
Share on other sites

Tā čalis jau melo, bet viņam ir noplaucis ka man nav ss dēl frapa buga.

 

Pielikumā pielikšu logo failu.

 

 

Sutuācija ir tāda ka viņs skreja un tad man iesita un nosvieda no mocā.

Es ko tu dari, be sie kavas tad es tata un tad sanak ka šas nosita un es keru vinu pēc tam šas mani sit /tazer un /cuff šas bug  cuff es su un kill

 

 

 

 

Tā viņs iesit policistam un kaujas ar citu player CommonSense [CS] policijas klātbūtne cilvēku 

NonRolePlay [NonRP] Es viņa iesitu /me iesit pa sēju    sekas nesagaidiju tapec ar maziem rp to dariju...

Un pats pēdējais
12. Servera bug

Jebkādi servera bugi ir aizliegti! Tiek banoti visi līdzdalībnieki!

 

ka uzliku /cuff viņs vinu nobagolja es pat admini report bet neviens  nevarēa laikam bija aizņemti tākā domājiet paši nu ja būs man kut kas nu tas es nez ko lai dara serverī tad 

Edited by Kizit
Link to comment
Share on other sites

Tā čalis jau melo, bet viņam ir noplaucis ka man nav ss dēl frapa buga.

 

Pielikumā pielikšu logo failu.

 

 

Sutuācija ir tāda ka viņs skreja un tad man iesita un nosvieda no mocā.

Es ko tu dari, be sie kavas tad es tata un tad sanak ka šas nosita un es keru vinu pēc tam šas mani sit /tazer un /cuff šas bug  cuff es su un kill

Tu tur esi visu labi izdomājis, bet tik un tā neesi pasargājies no NonRP un MG :D

Link to comment
Share on other sites

Limar_Peterson tiks sodits ar 180 minusu cietumsodu,par NonRP,MG! ( chatlog.txt - mes nenemam vera)

 

TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...