• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Edijs_Krasa]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

1. Tavs niks spēlē :Artjoms_Gold

2. Administrātora niks spēlē :Edijs_Krasa.

3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://failiem.lv/u/zrrpsjd
4. Apraksts par situāciju : Administrātors Edijs_Krāsa, cenšas apstrīdēt, ka CS, neskatias, kad viņš ir bandā, un viņu aptur Policija, un viņš ļauj sevi pārbaudīt, un tā talāk, kad viņam kabatā bija Narkotikas, jo par /o rakstīja, ka Atradās izplatītājs, un tas bija Edijs Krāsa

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau es tur biju, Harijs teica,lai pārbauda medmāsa, viņa prasija uz kāda pamata? Viņi pateica,ka salietojies esmu, viņa teica,ka nav pazīmes, tad mani vienkārši palaida vaļa, un tu sāki uzbrukt ar apvainojumiem,ka nezinu RP un man ir CS, pēctam Harijs ākstijās un uzrakstija,ka es esmu tas leialis izplatītājs. 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau es tur biju, Harijs teica,lai pārbauda medmāsa, viņa prasija uz kāda pamata? Viņi pateica,ka salietojies esmu, viņa teica,ka nav pazīmes, tad mani vienkārši palaida vaļa, un tu sāki uzbrukt ar apvainojumiem,ka nezinu RP un man ir CS, pēctam Harijs ākstijās un uzrakstija,ka es esmu tas leialis izplatītājs. 

Bet, tur nebija nekur stāstīts, ka esi salietojies, u.t.t, tev bija līdzi tas nozīmē ja viņš saka, tad,CS, tur ar narkotikām apstājies pie policista. Padomā.

 

Lai skatas 6.LVL vai kāds gudrāks.

Link to comment
Share on other sites

Bet, tur nebija nekur stāstīts, ka esi salietojies, u.t.t, tev bija līdzi tas nozīmē ja viņš saka, tad,CS, tur ar narkotikām apstājies pie policista. Padomā.

 

Lai skatas 6.LVL vai kāds gudrāks.

Zināji,ka RL arī cenšas cilvēki pārvest narkotikas, un citiem tas izdodas, citiem varbūt nē? 

Es biju tas ,kurš mēģināja, sanāca. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Artjom, šoreiz tu nepareizi domā. Tas nevar būt CS, varbūt viņš ir narkotiku dīleris un vienkārši ved viņas pārdot, kā viņš var zināt vai vispār pa ceļam būs menti, kas viņu pārmeklēs? Narkotikas uz rokas nav CS, ja viņš tur pat lietotu blakus mentiem tad vēl piekristu, bet cik izpratu šo situāciju, tad tā nebija.

Link to comment
Share on other sites

Zināji,ka RL arī cenšas cilvēki pārvest narkotikas, un citiem tas izdodas, citiem varbūt nē? 

Es biju tas ,kurš mēģināja, sanāca. ;)

 

Artjom, šoreiz tu nepareizi domā. Tas nevar būt CS, varbūt viņš ir narkotiku dīleris un vienkārši ved viņas pārdot, kā viņš var zināt vai vispār pa ceļam būs menti, kas viņu pārmeklēs? Narkotikas uz rokas nav CS, ja viņš tur pat lietotu blakus mentiem tad vēl piekristu, bet cik izpratu šo situāciju, tad tā nebija.

Bēt, forumā ar kk bija rakstīts, ka ja tev ir narkotikas līdzi, u.t.t tu esi banda/mafia, tu nedrīksti ļaut sevi noķert, tev ir jamūk  ar kājām/mašīnu, jo par to draud cietums.

Link to comment
Share on other sites

Bēt, forumā ar kk bija rakstīts, ka ja tev ir narkotikas līdzi, u.t.t tu esi banda/mafia, tu nedrīksti ļaut sevi noķert, tev ir jamūk  ar kājām/mašīnu, jo par to draud cietums.

Policisti šajā situācijā pārbaudīja viņu, tik daudz es nesapratu no jūsu teksta. Neesmu redzējis tādu noteikumu, iespējams arī ir, bet šaubos. Ne visi, kas ir bandās un mafijās ir tik drosmīgi un muks no mentiem, man būtu pajāt, es sāktu apšaudi, bet iespējams Edijs uz to nav spējīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nu te taisnība ir Amaru, vismaz es tāpat domāju. 

 

Un izskatās, ka šī sūdzība arī varētu nebūt patiesa. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...