• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jon VEndetta , Gedwil_Quattros


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Elvis_Capone

2. Administrātora niks spēlē :Jon_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=slgpyq6mp0nnbh7qn1fo.png
4. Apraksts par situāciju :WNk random šitie divas reizes iebrauc spawnā un abi DB no mašīnas , DM , CS .

Un kad paziņoju ka man uz Velvienam čalim ir video par to , mūs abus nobanoja ar iemeslu HAX/Edijs , viņš savu sūdzību ar pierādijumiem ielika pie Banu apelācijām , un jā ja vajag pierādījumus par to spawn DM ..... tad privāti skype  odzinja16

Un jā es arī gaidu unbanu ,un ceru ka viņām būš tiesības nost :)

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski,es te esmu pieminēts,tātad varu postots.

Nezināju,ka esmu admins tagad. :D

+Tajā ss nekas nav redzams.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski,es te esmu pieminēts,tātad varu postots.

Nezināju,ka esmu admins tagad. :D

+Tajā ss nekas nav redzams.

es zinu ka man sheit vispar nebutu jaraksta es vienkarshi citeshu Elvis teikto  ----         un jā ja vajag pierādījumus par to spawn DM ..... tad privāti skype  odzinja16

Edited by Amaru
+1wp par lieku postu.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

es zinu ka man sheit vispar nebutu jaraksta es vienkarshi citeshu Elvis teikto  ----         un jā ja vajag pierādījumus par to spawn DM ..... tad privāti skype  odzinja16

Elvis ir pedofīls.Skypā viņš tev cepumus piedāvās.Ja būtu viņam kkādi ss or vid,tad jau būtu forumā.:D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja reiz ir pierādījumi tad liec viņus iekšā, šeit nekas nav redzams, tikai tas, ka ir bans. Ja kaut ko gribi tad taisi bana apelāciju, nav ko te mest liekus ss un krāt postus!

 

Veru ciet!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...