• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība.


Recommended Posts

Apraksts : Tātad man lieta tāda ka serveī nēsmu bijis jau vairāk nekā mēnesi ! Kapēc ? Tādēļ ka man feik bans un nevaru tikt iekšā, labi ko tālāk daru ? Mainu ''IP'', oke tālāk ''IP'' nomainīts, un eju forumā nelādē forumu iekšā, labi, tad meiģinu iejiet serveri rāda ka serveris ir izslēgts ! Vienkārši man tas besī , gribu paspēlēt , un kautkāds hakerītis sabojā man preiku, un daudziem citiem !

Pierādijumi : http://prntscr.com/73dq4e

                     http://prntscr.com/73dqel

āā, un vēl, skrīnšotos redzams ka ''IP'' nomainīts, un tajā otrajā skrīnšotā redzams augšējā, kreisajā stūrī ka problēmas ar lapas ielādēšanu !

Un tagad es forumā iegāju nomainot atpakaļ uz savu veco ''IP'' adresi !

Kā vienmēr būs atbilde : ''Mēs feik banus neunbanojam ''

Nu jā saprotu ka neunbanojat, jā, bet nu es nekādīgi paspēlēt nevaru !

Link to comment
Share on other sites

Neizmanto cyberghost, jo viņš patērēs tavus interneta resursus, kad būsi sampā, atrodi alternatīvu YT kā apmainīt ip.


Link to comment
Share on other sites

Šis būs vairāk kā lieks posts, bet tolks tev nebija aizķēpāt serveru nosaukumus, jo fonā, atvērtajā pārlūkā ir redzami abi divi forumi. Lai gan brīva izvēle, dari ko gribi, bet nākamreiz ieteiktu padomāt pirms liec ss.;)

Link to comment
Share on other sites

nepaies, man vins bija 18 dienas, tad aizgaja lidz -26 dienam, un tagad atkal ir 18 dienas ! :@

Link to comment
Share on other sites

Newarnot ir tada lieta ka Kova uzlicis ta lai serveri netiek no arzemju ip jo baigi daudz uzbrukumi serverim bijusi del arzemju ip tapec ari tgd varbut netiec serveri!

Edited by Miedzinsh
Noteikumu neievērošana, +10% wp.
Link to comment
Share on other sites

Atkal,ir tā,ja tu agràk esi gāji ar Cyber Ghost,tad tie visi bani saglabājas uz real ip adreses,ja esi jaitinājis adminu,tad tie visi bani,ar kuriem nikiemb,kuri ir banoti paliks. Vai arī kāds tavs draugs ir halojis no tava interneta. Vienīgā izeja ir ip mainīšana.

 

P.s rakstu caur trubu,tapēc gramatika ir kāda ir.

Link to comment
Share on other sites

Newarnot ir tada lieta ka Kova uzlicis ta lai serveri netiek no arzemju ip jo baigi daudz uzbrukumi serverim bijusi del arzemju ip tapec ari tgd varbut netiec serveri!

Ja nav noslēpums, kurš tev to teica? Pierādi, ka tas tā patiešām ir. Gudri muldēt var jebkurš, neticu, ka tev Kova būtu ko tādu teicis.

Link to comment
Share on other sites

 no arzemu IP nevar tikt ieksa.  un ja uzliec jauno wersiju pamegini

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...