• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par foruma lietotāju - Космос (BadBoy, vajadzēja uzreiz taisīt ;) )


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : Stivelis (Veidoju, jo BadBoy's neuztaisija)


2. Apsūdzētā Niks Forumā : Космос


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Pats neko pastāstīt nevaru, bet nedomāju, ka kaut kam saistībā ar sampu/plug.dj būtu saistība ar to, lai draudētu novākt māti. Tie ir reālas dzīves draudi, manā uztverē tā vairs nav biedru aizskaršana, bet pidarisms, jo reāli, tu pat īsti neaizskar komūna spēlētāju, bet tu draudi DZĪVĒ un draudi par ĢIMENI. Tas nav pieņemami, reāli, ja uzliks wp/suspi uz pāris dienām tad kāda huiņa te vispār notiek? Draudēšu vecākiem un saņemšu wp/suspendu uz mēnesi? Are U Fuckin' kiddin' me? Jebal bļe, tak cik atsaldētam jābūt, lai draudētu novākt MĀTI dēļ sūda spēles? Te derētu suspends uz mūžu, tādi kadri nemainās, kādreiz par diršanu vecākiem te jau suspendu uz mūžu deva, tagad par draudēšanu vecākiem nekas nebūs?


4. Pierādījumi : http://prntscr.com/7380ny


(Screenshots / Topiks kurā pārkāpts noteikums) http://www.samp.lv/index.php?/user/13005-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%BE%D1%81/


shout-box vēsturē ir.


Ceru, ka BadBoy's neapvainosies, es tavā vietā uzreiz uztaisītu sūdzību.


 


P.S. Ja būs atkal kkāds tups, nenozīmīgs sods, kuru var atsēdēt/vispār jebani wp, tad da nu ***, kas te notiek?


 


 


E: Par ko tādu vsp vajadzētu IP banot, izdzēst profilu...


  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Tas nav pieņemami, kauns par tādu lietotāju iekš SAMP.LV , piekrītu par profila dzēšanu, bet banu jāliek no kastes, vienkārši banlistē jāpievieno viņa ip un katru reizi, kad viņš vēliesies apmeklēt forumu vai serveri, viņam parādīs: '' You are not allowed to visit this community'' , neparādīs forumu, tikai blank baltu lapu un tekstu augšā, serveris vienkārši rādīsies offline, p.s banu jāliek tad ir pašam kovam. Lai Arvis lemj, bet vēl labāk būtu lai Kova izskata, kautgan domāju, ka tas nenotiks. Nekādi wp te nederēs vai vienkārši suspendi.

Klauns ne lietotājs, jomajo.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Badboys tiek sodīts par pidarismu ar mūža suspendu, TC.

BadBoy's te ņipričom, tikai ar to, ka šim draudēja. Te savu gudrumu parādīja Blains...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu te iesaistīts, značit varu izteikties.. 

 

Ši nav pirma reize no viņa puses, bet tas tā, es šādus cilvēkus neņemu pa pilnu, tapēc ari netaisiju sūdzību. ;) 

Es domāju ka pirmo vajadzētu aizvērt šo - http://www.samp.lv/index.php?/topic/55659-pieteikums-par-foruma-moder%C4%81toru/ , un tad tālāk domāt  ko ar viņu darīt. :) 

 

Neesmu jau tāds heiteris Stīv.  :wacko: :D

Edited by Amaru
Aizslēdzu ciet viņa pieteikumu.;)
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja pec lasita Blains lielu sacis telot pluga del vien,jo par Matem joki nav tiesam savos 17. gados blain tu esi tik debils,ka ir jadraud ka tu vina mati novaksi,jebal es domaju ,ka tev ir daudz vairak sajegas,nu bet lieta tada neapvainojies tik vnk tu pie ta PC driz dalipsi un netiksi nost no vina,jo tu vairak nesaproti kas ir realitate,jo tu esi iesprudis virtualaja pasaule

E: paldies par WP,jo man ir kaut ka pie dirsas,iepostoju tapec,ka seit gaja runa par kkadu gimenes aizskarsanu un tt 

+ piedodiet par gramatiku garumzimes ir sapisusas

Edited by OWENS.
lieks posts //+1wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skaisti, skaisti. Vēljoprojām nav izskatīts...

Edited by Kekss
+1wp Lieks Posts//Kekss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...