• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Jon Hujaro izmanto acc privātās interesēs.


Recommended Posts

Gedwil_Quattros

Jon_Hujbaro

Šis te amplis iemet mani jailā par DB stacijā,pēc vairāku reportu ignorēšanas,viņa mamma zigis man atbildēja,lai priecājos,ka nav bans,un pēc tam tas mīkstais pats uzrakstija,ka pierādījumus dos tikai tad,ja būs sūdzība.Prikols šajā visā ir tāds,ka te jau jails ir privātās interesēs a.k.a viņš mani heito jau labu laiku.

scrēnos viss redzams.Gaidu unjailu.

Un jā,klausies lowak,ar nākamo #taglajf,kuru veikšu,esi uzmanīgs,jo viss būs ar rp,bet novākts un apmīzts tiki tu.Neieberzies!

ciafa6vyqviko0xi2rxt.jpg

5oxui17syeuy0qhp54j.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pa šo vel tev varēt iedot Admin Abuse.... http://prntscr.com/73pe5j  

tev nav jasauc visi par bobžiem kas tev nepatik

Par to,ka prasu kas pa jimiyu?

 

Attieksme rada attieksmi bļe,sākat skatīties normāli,nevis piepisties tikai tiem,kas jums zbal un neviens jūs neapdirsīs,a pagaidām pisat dirst. Ar mani var visu ko mierīgi izrunāt,bet šitas jau tāds liels wtf bļe,bet tad kad uzzināju kas tas ir pa fujaku,tad viss bija skaidrs.Manās acīs viņš pagaidām sūdam līdzinās,līdz adminam kuru cienīt tur vēl dirst un peldēt.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par to,ka prasu kas pa jimiyu?

 

Attieksme rada attieksmi bļe,sākat skatīties normāli,nevis piepisties tikai tiem,kas jums zbal un neviens jūs neapdirsīs,a pagaidām pisat dirst. Ar mani var visu ko mierīgi izrunāt,bet šitas jau tāds liels wtf bļe,bet tad kad uzzināju kas tas ir pa fujaku,tad viss bija skaidrs.Manās acīs viņš pagaidām sūdam līdzinās,līdz adminam kuru cienīt tur vēl dirst un peldēt.

 Labi .. Bomzis nav jimmy ... tad kas tad?

Edited by Termenators
ziginiex
  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Sudziba aplama... pirms taisi sudzibas padoma ko esi izdarijis

 

 

 

TC

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...