• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Deivid_Metty HP Hack + CS + DM


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andris_Juha


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Deivid_Metty


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Aizbraucu uz staciju tur cilvēks lamājās, rpiski pajautāju " Ko tu teici ? " redzu ka cilvēks kurs lamājas


ir izgājis off kapju mašīnā pienāk deivids no muguras bez rp izvelk deagle un sāk šaut es izkāpju ārā lai glābtos arī jau izvilcis m4 (ar rp) sāku 


šaut lai mani nenovāktu šaujot pamanu ka hp neiet nost noskrīnoju un nomiru, varu secināt ka viņam bija cs jo ne pa tēmu šāva + dm jo ieroci bez rp un bez iemesla izvilka, un hp hacku pat ja nevar redzēt var apskatīties ka viņs ir cietumā jo admins bez pietiekama levela viņu ielika jaila par hakiem.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa stulbības


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : nesanāca normāls capture nācās caur paint


da3b383d2b.jpg


 


šeit redzmas kā viņu izkicko par hakiem jo nevar ban - http://puu.sh/i8kBD/55a963df28.jpg


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

glābtos arī jau izvilcis m4 (ar rp)

 

Rp ja? pat ss var redzēt ka nav nekāda rp + tā bilde neko nepierāda. Es pēc tiem šāvieniem nomiru. Vienīgais kas šitajā sūdzība ir patiess ir dm un cs, bet mani jau tāpat iejailoja. Tā kā staigā tālāk.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

glābtos arī jau izvilcis m4 (ar rp)

 

Rp ja? pat ss var redzēt ka nav nekāda rp + tā bilde neko nepierāda. Es pēc tiem šāvieniem nomiru. Vienīgais kas šitajā sūdzība ir patiess ir dm un cs, bet mani jau tāpat iejailoja. Tā kā staigā tālāk.

1. es nebiju teicis ar rp ka es nolieku m4 man jau bija m4 un kāpēc tevi iejailoja par hax ? cs un dm ir hax ? beidz atrunaties redzesim ko administratori teiks nedomaju ka tevi jaila par hax liktu kludas del

Link to comment
Share on other sites

 Deivid_Metty - tiek banots  pa 365d pa hakiem un ir pierādījumi no Richard.

 

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...