• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Micheal_Bryan cs + cardm


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andris_Juha


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Micheal_Bryan


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es braucu ar infernusu diezgan agresīvi driftot mācijos uz vecā albanu kalna nobraucu leja ments sak sekot vienkarsi iesledz sirenas un brauc pakal nelieto ne /m neko aizbraucu uz mehaniku vietu kur salabot mahu, salaboju mahu izbraucu no centra labosanas tur sagaida ments bez nekadiem bridinajumiem bez nekā vienkārši mani cardm īsti nesapratu  kāpēc noprotu ka tagad ir cs + cardm īsāk sakot nonrp


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa (nav pieredzejis laikam)


Bildē redzams ka nekas iepriekš nebija brīdināts vai kas cits teikts


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 988fed53cb.jpg


Link to comment
Share on other sites

Ja zināji sirēnas nozīmē apstājies-dodiet ceļu. Tu neapstājies, tapēc nodomāju tev šaut pa riepām. Visu jau biju izdarijis ar rp komandām, tad man jau emka bija rokā, es nepārmainiju ieroci es izkāpu un emka man bija rokā. Un to emku es ar rp izdariju kad paņemu viņu kad emka ir pielādēta utt... Varbūt tu neredzēji /do komandu kad /do Gatavs šaut bez brīdinājuma. Man tā komanda bija, bet tu neredzēji, jo tu laboji automašīnu un neredzēji manu /do komandu, neredzēji, jo es biju pa gabalu. Piedod, bet šie nav tieši pierādijumi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja zināji sirēnas nozīmē apstājies-dodiet ceļu. Tu neapstājies, tapēc nodomāju tev šaut pa riepām. Visu jau biju izdarijis ar rp komandām, tad man jau emka bija rokā, es nepārmainiju ieroci es izkāpu un emka man bija rokā. Un to emku es ar rp izdariju kad paņemu viņu kad emka ir pielādēta utt... Varbūt tu neredzēji /do komandu kad /do Gatavs šaut bez brīdinājuma. Man tā komanda bija, bet tu neredzēji, jo tu laboji automašīnu un neredzēji manu /do komandu. Piedod, bet šie nav tieši pierādijumi.

kāpēc tad visi policisti sampā to dara ar /m un tu vienīgais esi tāds izņēmums ? man piemeram ar rp radio skaneja ko tu tad padarisi.

vnk lauj adminam visu noskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc tad visi policisti sampā to dara ar /m un tu vienīgais esi tāds izņēmums ? man piemeram ar rp radio skaneja ko tu tad padarisi.

vnk lauj adminam visu noskaidrot.

Es grasijos, bet tu jau biji pa gabalu, tapēc nebija jēgas. Un ja neizlasiji, man bija komanda /do gatavs šaut bez brīdinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Es grasijos, bet tu jau biji pa gabalu, tapēc nebija jēgas. Un ja neizlasiji, man bija komanda /do gatavs šaut bez brīdinājuma.

Kā redzi skrīnā no tevis nekas nebija saņemts ne iepriekš ne pēc tam... 

Link to comment
Share on other sites

Es grasijos, bet tu jau biji pa gabalu, tapēc nebija jēgas. Un ja neizlasiji, man bija komanda /do gatavs šaut bez brīdinājuma.

Pierādijumi ir?

Link to comment
Share on other sites

Pierādijumi ir?

edij ta ir taisniba ka bez /m japstajas del sirenas ? (ja es rpiski padomaju ka vinam izsaukums uz citurieni ? ) reali jakacha keybinders ja nevar paspet uzrakstit to /m komandu

Link to comment
Share on other sites

Pierādijumi ir?

Kas es pa katram rp likšu ss? Un vai viņam pašam ir pierādijumi? 

Link to comment
Share on other sites

Kas es pa katram rp likšu ss? Un vai viņam pašam ir pierādijumi? 

tu pieteikumu esi apskatijies ? tas pieradijums ir augsa tur skriins :D

Link to comment
Share on other sites

tu pieteikumu esi apskatijies ? tas pieradijums ir augsa tur skriins :D

Man jau tevi nevajadzēja brīdināt, jo 1. Man bija /do- ''komanda gatavs šaut bez brīdinājuma''. 2. Tev bija zvaigznīte, tu biji izmeklēšanā. Es tev ar sirēnu, kuru tu labi pazīsti ir jāpstājas labajā ceļa pusē. Tu neapstājies un bēgi no manis tā ir saucamā [Pakaļdzīšanās]. Tad es nolēmu kuru ieroci es dariju ar visu rp, tu tikai biji pa gabalu un neredzēji es sašāvu tev riepas lai tu vairs nevarētu bēgt. Tā tu būtu man rokā, kā arī kad es tevi dabūju tu teici kad iziesi afk, bet es teicu nē. Un tu tikuntā tu aizgāji afk, es arī un tu biji prom no afk un aizbēgi. Un tad es vel biju afk kad aizbēgi. Un atnācu atpakaļ tevis vairs nebija. Kā arī tev nav pilni pierādijumi.

Link to comment
Share on other sites

Man jau tevi nevajadzēja brīdināt, jo 1. Man bija /do- ''komanda gatavs šaut bez brīdinājuma''. 2. Tev bija zvaigznīte, tu biji izmeklēšanā. Es tev ar sirēnu, kuru tu labi pazīsti ir jāpstājas labajā ceļa pusē. Tu neapstājies un bēgi no manis tā ir saucamā [Pakaļdzīšanās]. Tad es nolēmu kuru ieroci es dariju ar visu rp, tu tikai biji pa gabalu un neredzēji es sašāvu tev riepas lai tu vairs nevarētu bēgt. Tā tu būtu man rokā, kā arī kad es tevi dabūju tu teici kad iziesi afk, bet es teicu nē. Un tu tikuntā tu aizgāji afk, es arī un tu biji prom no afk un aizbēgi. Un tad es vel biju afk kad aizbēgi. Un atnācu atpakaļ tevis vairs nebija. Kā arī tev nav pilni pierādijumi.

tatad Meta Gaming ja jau sekoji man del ta ka man bija zvaigznes ka tu vareji zinat ka tas biju es ? pats iekriti savas atrunas. Pedejais posts wnk gaidu admina teikto rezultatu

Link to comment
Share on other sites

tatad Meta Gaming ja jau sekoji man del ta ka man bija zvaigznes ka tu vareji zinat ka tas biju es ? pats iekriti savas atrunas. Pedejais posts wnk gaidu admina teikto rezultatu

Vecīt, tu pārkāpi ātrumu un tas video ātruma kontrolētājs pateica kad tu pārkāpi ātrumu ar Infernuss. Un tā arī es atradu tevi. 

Link to comment
Share on other sites

Rīt būs edits,tagad esmu noguris, rīt izskatīšu. 

 

 

P.S - Chat off.

Link to comment
Share on other sites

Apsūdzētajam ir taisnība, ka ments brauc ar mirgalkām, tad jāapstājās pēc iespējas tuvāk ceļa labajai malai, sliktākajā gadijumā jābrauc lēnāk un pēc iespējas tuvāk ceļa labajai malai. 

Bet tākā to neievēroji, tad policists sāka ķert un tur sākas CS, jo viņš nebrīdinot uz tevis atklāja uguni. Nu tā pēc uzrakstītā var spriest. 

 

Bet tajā SS tā diezgan uz robežas, bet par cik viņš nav pilns, tad sūdzība tiks slēgta, jo nav pierādījumu. 

 

TC 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...