• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Ričards_Blumentals, ACC izmantošana savā labā?


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Oscar_Oscary

2. Administrātora niks spēlē : Ričards_Blumentals
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

276dwfxi7g2mqxfh084o.png


4. Apraksts par situāciju : Notika Terra starp VLA (mums) un RIFA (vienigais on bija Ričards). Tad mani nošāva Ričards un tiku par zvaigznītēm jail, jo ir tāds bugs ja admins tevi nošauj tu tiec jail. Bet nu tur jau viss ok, vins mani nevarēja izlaist no jail jo vinam nav pietiekši liels acc līmenis. Par to viņam nepārmetu. Tālāk bija tā ka laiks ir beidzies un tiklīdz zonā nebūs pretinieku zona pāries vienas bandas īpašumā. Willie Skraidija pa visu staciju un neatrada vinu. Es nodomāju ka vins speco, kādu kas ir spawn un tāpēc zona nepāriet. Uzrakstiju /report, un pēc neilga laika Leonardo_Cuneo viņu izkikoja un uzreiz, pat sekunde nepagāja, Zonā nonāca mūsu ipašumā. Laikam Ričards ir iedomājies ka vins savu acc arī drīkst izmantot savā labā. Viņs man teica ,ka viņam ir terras video. Tāpēc gaidu no Ričarda kunga Pilnu terras video līdz pašām beigām kad viņu izkiko, ceru ka tev video nebūs izdzēsies vai nu arī video būs beidzies prims terras beigām un mēs nevarēsim redzēt to brīdi kad tevi izkikoja un par ko izkikoja. Ļaunu uz tevi es neturu, bet vienkārši vēlos pārliecināties ka nespecoji. GAIDAM VIDEO.

Link to comment
Share on other sites

Iemels tāds, ka daudzi reportoja, ka viņš speco. Es pat to nepārbaudīju un uzreiz izkikojo, jo spēlētāju labklājība ir 1 vietā. Tāpec uz manu kick vari pat nebalstīties.

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz  lieto komandu /Spec nevis uz reiz kiko.. 

 

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...