• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Diablo_Van_Moore NJ


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andris_Juha


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Diablo_Van_Moore


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Paprasiju draugam iekapt sava maha paradit driftu gaidiju gaidiju viņs tur ar rp kaut ko darija tapec gaidiju pienak diablo un savac mahu, teicu ka neliksu sudzibu ja atdos bet pec tam reeca par mani un teica ka man nav pieradijumu un luk es lieku prieks vina <3


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Piedavas varat iejailot Micheal_Bryan par spamu un mixu . :) 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : b66b4ff74e.jpg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kas man nav mix, jo es biju piedzēries no kluba, es izliekos, tas ir rp. Tapēc arī rakstiju tik gari, lai saprastu kad es runāju nesaprotami un gari un rakstu ic čatā tā kā izrunā. Tapēc arī es tā vilku to koaaaaa lai redzētu ka esmu piedzēries. Un ja kas, admins teica kad šis ir labais vakars, kad admini būs maigi pret spēlētājiem. Tapēc es attaisnoju tagad visus kas ir sūdzībā. Tad varbūt sodam adminu, kad viņš pateica kad šajā vakarā nesodīs spēlētājus.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu sāksim ar to ka tu man mēģināji CP taisīt kur čatā var redzet ka es tevi par s*ku nosaucu http://prntscr.com/7dmi42

Un otrkārt es biju pāli no kluba un viss kaut kas var gadīties kad esi dzēris :blink: 

 

+ Vienkārši atriebos par CP, nozogot tev mahu :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sāksim ar to ka tu man mēģināji CP taisīt kur čatā var redzet ka es tevi par s*ku nosaucu http://prntscr.com/7dmi42

Un otrkārt es biju pāli no kluba un viss kaut kas var gadīties kad esi dzēris :blink: 

 

+ Vienkārši atriebos par CP, nozogot tev mahu :*

pālī rp tā pat ir jālieto un tas " *** " varēja būt jebkuram citam es piemēram neko neatceros ka es tevi cp butu.

Link to comment
Share on other sites

Visi kas no LSPD bija var apstiprinat ka tu man CP taisiji, un kads RP ja esmu pālī? No kluba mes visi izgājam dzēruši, un tu sāki man CP taisīt, es paņu un atriebos tev par to!

Karoče nav te jegas ar tevi dirsties tāpat neko nezini, varat TC

Link to comment
Share on other sites

Pag pag. Es teicu šodien ir labs vakars, bet par nesodīšanu neko neteicu. Izmetu ārā pāris no jaila, tas viss. Centos būt mazāk prasīgs, bet līdz noteiktai robežai! Lai neviens neciestu! Šajā gadījuma ir cietējs.

Link to comment
Share on other sites

Pag pag. Es teicu šodien ir labs vakars, bet par nesodīšanu neko neteicu. Izmetu ārā pāris no jaila, tas viss. Centos būt mazāk prasīgs, bet līdz noteiktai robežai! Lai neviens neciestu! Šajā gadījuma ir cietējs.

+ nav pieradijumu par nekadu cp... es nekadu cp netaisiju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...