• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Neienāk nauda, ko pasūta!


Recommended Posts

Labvakar, šodien es pasūtīju 800 000 naudiņas SAMP.LV serverim. Precīzāk vienreiz pa 700 000 $ un otreiz pa 100 000 $. Gāju iekšā serverī un pieejot pie ATM sapratu, ka nauda nav tikusi ieskaitīta.

 

Ja ir nepieciešams varu atsūtīt kodus, kurus pieprasa, lai samaksātu par spēles opcijām, kā arī screen shot, kurā ir parādīts, ka manā kontā neatrodas nauda, kaut arī, jūs to paši vari apskatīt.

 

Lūdzu, ieskaitiet manu naudu kontā, lai nebūtu tā, ka mani 7 eur ir tikuši izmesti tukšā!  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Raksti īpašniekam‚ pierādijums met īpašniekam PM‚ bet te nemet.

Link to comment
Share on other sites

Raksti īpašniekam‚ pierādijums met īpašniekam PM‚ bet te nemet.

Kur tieši man viņam rakstīt? Esmu pārliecināts, ka forumā viņam ir simtiem vēstuļu no 12 gadīgiem sīkajiem, kas lūdzas pēc admina. Tādēļ šaubos, ka manu vēstuli viņš izlasīs.

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti viņam kāpēc man nauda pazuda! Tad, viņš paskatīsies Datu bāzē ja esi sūtījis, un ieliks tev to naudu IG.

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti viņam kāpēc man nauda pazuda! Tad, viņš paskatīsies Datu bāzē ja esi sūtījis, un ieliks tev to naudu IG.

You think? 

Man ar tā likās, taču Kova atbildēja:" Nevar būt" un izgāja ārā no čata

Link to comment
Share on other sites

Iemet šeit ss no telefona kur redzams datums un laiks kad pasūtīji .

Dodu laiku 12h .

Nevaru nekādu ss no telefona iedot, varu iedot tik kodus, kuri atnāca. Kas šitas par bērnu dārzu? "DODU 12 H"  Tu vienīgais ko man vari iedot ir tā sūda samp nauda. 

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka biji IG pasūtot naudu, tāpēc arī neieskaitījās!

Link to comment
Share on other sites

Nevaru nekādu ss no telefona iedot, varu iedot tik kodus, kuri atnāca. Kas šitas par bērnu dārzu? "DODU 12 H"  Tu vienīgais ko man vari iedot ir tā sūda samp nauda. 

Atsūti man personīgi kodus pa pm , atsūti savus ig /atm cik tev sta'v, cik tev stāv uz rokas , kāda tev mašina un māja . 

Ja būs paties tas kad neieskaitījas , tad pats personīgi tev naudu atdošu .

 

Raksti man PM .

 

TC .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...