• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Markuss_Rudais un Ryan_Kenyen_Sweet


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Riffa_Mendez


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daumants_Drufs


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Markuss_Rudais un Ryan_Kenyen_Sweet


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Devos es ar Ryan_Romero pabraukaties tad nezin no kurienes uzradas FBI temejot uz mums . Es protams apstajos . Tad vini teica lai izkapjam ara un uzradam pasi .Sapratu ka jegas nav del ka vini mus aptureja tapec es iekapu atpakal auto un braucu prom . Tad vini uzsava pa masinu paris reizes . Lidz beidzot es nonacu stacija kur iegaju es AFK ... Kad ienacu spele redzeju ka vini man uzmetusi MG zvaigznes un no auto . Beg no policijas Vid.Reg . Ka Vid.reg Ja vini visulaik bija uz kajam ? Nevienu reizi vini nesedeja masina un ari pakal mums nedzinas . Ja dzitos es butu apstajies velreiz . Konstateju ka abiem bija parakpti sekojosi termini CS , CarDM , QS , NonRP , DM , MG


4. Kā vainas dēļ tas notika :Vinju


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://www.youtube.com/watch?v=nHgjcKZ0VmQ


(Screenshots vai Video)


Un plus vel mani iemeta jail . -http://www.bildites.lv/viewer.php?file=8va33m0ni8uldvvty79.png


 


AR CIENU DAUMATS


Link to comment
Share on other sites

Mums datubāzē pie noziedziniekiem bija Ryan_Romero vārds, tādēļ devāmies viņu apcietināt. Kad sākāt bēgt, sākām šaut, un video reģistrators bija mašīnā, kas stavēja tieši jums blakus, video varēja redzēt jūsu numura zīmi, un tā kā mašīna piederēja jums, zvaigznes tika uzliktas jums. Neredzu pārkāpumu. Bet video var redzēt, kā Ryan uztaisa QS un pēctam pasaka, ka ar Deagle var QS, kautgan neesmu redzējis tādu noteikumu.

Link to comment
Share on other sites

Mums datubāzē pie noziedziniekiem bija Ryan_Romero vārds, tādēļ devāmies viņu apcietināt. Kad sākāt bēgt, sākām šaut, un video reģistrators bija mašīnā, kas stavēja tieši jums blakus, video varēja redzēt jūsu numura zīmi, un tā kā mašīna piederēja jums, zvaigznes tika uzliktas jums. Neredzu pārkāpumu. Bet video var redzēt, kā Ryan uztaisa QS un pēctam pasaka, ka ar Deagle var QS, kautgan neesmu redzējis tādu noteikumu.

newārnot es ar tur iesaistīts 

 

1. Ar deagle var QS puik palasi noteikumus.

2. Man nebija neviena zvaigzne.

3. Kad  mēs braucām prom jūs uzreiz CarDM padomājat ar galvu ja mēs muktu RL  jus dzitos mums pakaļ un saukt papildspēkus nevis pa  šaut mēs tak ruņoti bijām varējam mierīgi jums lodi galvā.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

newārnot es ar tur iesaistīts 

 

1. Ar deagle var QS puik palasi noteikumus.

2. Man nebija neviena zvaigzne.

3. Kad  mēs braucām prom jūs uzreiz CarDM padomājat ar galvu ja mēs muktu RL  jus dzitos mums pakaļ un saukt papildspēkus nevis pa  šaut mēs tak ruņoti bijām varējam mierīgi jums lodi galvā.

 

Tev bija zvaigznes, tieši tāpēc mēs jūs apturējām, un RL arī šautu un tad dzītos pakaļ mēs dzināmies, bet jūs vairs neatradām, pēctam atradām jūs LS stacijā.

Link to comment
Share on other sites

Tev bija zvaigznes, tieši tāpēc mēs jūs apturējām, un RL arī šautu un tad dzītos pakaļ mēs dzināmies, bet jūs vairs neatradām, pēctam atradām jūs LS stacijā.

 ar MG /find vane? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ka video redzams masinas punrs un aizmugure nav notemeta uz manu masinu bet gan pret sienu un uz celu

Link to comment
Share on other sites

 ar MG /find vane? :D

 

Nē, mēs braucām uz atm. 

 

 

Ka video redzams masinas punrs un aizmugure nav notemeta uz manu masinu bet gan pret sienu un uz celu

 

Mēs uzlikām zvaigznes, kad biji stacijā, un videoreģistrators nofilmēja tad, kad piebraucām pie mašīnas.

Link to comment
Share on other sites

Ja Nezinaji es gar masinu pabraucu ar prieksu un Buffalo prieksa nav numurzimes tatad tu liki MG zvaigznes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...